UWAGA!

Andrzejki w Multikinie

Elbląg, Andrzejki w Multikinie

W najbliższą sobotę (1 grudnia) Multikino zaprasza na wyjątkowy andrzejkowy wieczór. W programie m.in. koncert zespołu West Ice oraz tradycyjne wróżby. Andrzejki w Multikinie w godzinach 17-21.

- Wszystkich spragnionych dobrej zabawy w andrzejkowym klimacie zapraszamy w sobotę do Multikina - mówi Joanna Buzderewicz. - Tego wieczoru będzie można usłyszeć zespół West Ice oraz gitarzystę Bartka Sudaka.
     West Ice to grupa rockowa z Malborka założona w 2006 roku. Od początku istnienia w jej skład wchodzi czterech członków: Maksym Wiedemann (gitara rytmiczna i wokal), Kamil Politowski (gitara solowa), Daniel Wądołowski (gitara basowa) i Michał Bender (perkusja). W repertuarze zespołu możemy odnaleźć sporą dawkę mocnej muzyki gitarowej i rockowej. W swojej karierze zagrali już wspólne koncerty z takimi gwiazdami jak Pudelsi, Kult, Piasek czy Norbi. Obecnie intensywnie pracują nad nowym materiałem, korzystając między innymi z pomocy i doświadczenia wieloletniego gitarzysty zespołu KSU.
     Bartek Sudak to tegoroczny maturzysta, laureat Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego. Pisze wiersze, śpiewa, gra na gitarze. Swoją karierę na scenie rozpoczynał w kabarecie SiN, z którym zasłynął podczas wspólnego występu z kabaretem Ani Mru Mru. Marzy o zawodzie aktora, od ponad roku związany z Teatralnym Studiem Młodych przy Teatrze Dramatycznym w Elblągu. Podczas imprezy usłyszymy kompozycje jego własnego autorstwa.
     - Całość imprezy poprowadzą Łukasz Brzostek i Marcin Szesza, konferansjerzy, którzy tylko w tym roku mają na swoim koncie ponad 60 imprez, na których żaden z uczestników z pewnością się nie nudził - zachęca Joanna Buzderewicz. - Jak przystało na Andrzejki nie zabraknie także wróżb, lania wosku, konkursów i dobrej zabawy.
OK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • jeśli tych 2 super konferansjerów prowadziło noc reklamożerców. .. to było wielu, którzy się nudzili; ) po przerwie ponad połowa osób sobie poszła. ..
Reklama