UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • RobertKoliński O słodki Karolu Marksie - tyle propagandy kapitalistycznej i pedagogiki wyzysku oraz pracy dzieci, zamiast nauki, to już dawno nie widziałem. Ostatni raz, to chyba w tych tt-wypocinach prezenterki Polsatu, zdziczałej kapitalistki Gozdyry, która 14-latków do roboty wysyłała. Ob. Owczarek, ja Wam wykład re-edukacyjny przy najbliższej okazji zrobię, obiecuję!:)[Przypominam, że dziś mija 60.rocznica podróży pierwszego Bohatera Ludzkości, Jurija Gagarina, w przestrzeń kosmiczną - a na Portelu cisza; PS. Wraże styropiany, oddawać miano SP15,najlepszej szkoły im. Jurija Gagarina, wstecznicy!:)] #SocjalizmWytyczaKierunekRozwojuLudzkości 🚩 🚀🌍👩‍🚀🎖 Hashtagi: #JurijGagarin, #BohaterLudzkosci, #RiGCz
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  30
  RobertKoliński(2021-04-12)
 • @RobertKoliński - Głupi czy milicjant?
 • @RobertKoliński - Z tobą naprawdę jest coś nie tak.
 • @RobertKoliński - Trol na miarę Q. Bana mu dać bo krew się poleje, jak na Kapitolu
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  0
  El-Bonk(2021-04-12)
 • @RobertKoliński - Pytanie do prawników: czy pisanie na forach publicznych "O słodki Karolu Marksie"podpada pod propagowanie komunizmu zakazanego przez Konstytucję?
 • @RobertKoliński - zamknij morde
 • @RobertKoliński - piewszego bohatera ludzkości ??? chyba cię pogięło. .. .poza tym przed nim był Komarow tylko powrót na ziemię się "nie udał". .. ..
 • RobertKoliński @gfcdx - Ja wiem, że wy tam na prawicy to za bohaterów uznajecie tylko tych, którzy polegli bez powodzenia - nawet jeśli to była tylko katastrofa transportowa, w której sami zawinili, albo np. pociągnęli za sobą śmierć innych, tudzież połowy miasta do tego - ale w normalnym świecie bohaterami zostają ci, którym udało się wykonać założoną misję a przy tym przeżyć i dzięki temu mogą święcić triumf w imieniu całej postępowej ludzkości; I to dlatego Bohaterem Ludzkości jest i będzie po wsze czasy lotnik-kosmonauta Jurij Gagarin, a nie np. jankeskie copycaty, albo pasażerowie Tupolewa. [You may be cool but you'll never be first-human-in-space-sipping-a-drink-at-the-same-table-as-the-first-woman-in space cool. Gagarin/Tereshkova, '63.] Hashtagi: #JurijGagarin, #BohaterLudzkosci, #RiGCz
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  8
  RobertKoliński(2021-04-12)
 • @RobertKoliński - Człowieku jaki ty jesteś powalony.
 • @gfcdx - pierwszym astronautą byla malpa wyslana przez niemcow w V2
 • RobertKoliński Bynajmniej nie była to małpa; hitlerowcy na pewno wystrzelili pierwszy obiekt zbudowany przez człowieka, który sięgnął przestrzeni kosmicznej, przynajmniej wtedy uznawaną za kosmos - pocisk V-2 przekroczył tzw. linię Kármána (80 km, dziś za próg przestrzeni kosmicznej uznaje się wys. 100 km), od nazwiska węgierskiego naukowca Theodore'a von Kármána - i nakręcili tam nawet ponoć pierwszy film z tego eksperymentu, który powrócił na Ziemię. Nie ma na to jednak dziś dowodów. Za pierwszy film nakręcony w kosmosie uznaje się amerykańską taką operację dokonaną, owszem, również dzięki zdobycznym, hitlerowskim V-2,w 1947 roku. Inna wersja głosi, że pierwszym człowiekiem w przestrzeni był więzień obozu koncentracyjnego, który ponoć nawet wrócił jeszcze żywy z tej "podróży", ale zmarł zaraz potem (są różne wersje, jeszcze inna głosi, że wrócił martwy). Świat nie uznaje tego "sukcesu człowieka", bo nie ma na to żadnych dowodów, pomijając już nawet okoliczności tego wydarzenia. Sprawę można traktować jako SF. Pierwszym natomiast potwierdzonym ziemskim organizmem żywym, który został wystrzelony w kosmos i wrócił w dobrym zdrowiu były muszki owocówki oraz nasiona zbóż i bawełny - również jankesi na V-2 w tym samym 1947 roku. Hashtagi: #kosmos, #SpaceProgram, #TheExpanse
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  1
  RobertKoliński(2021-04-13)
 • @RobertKoliński - Myślisz, że jak rozpiszesz się na kilkadziesiąt linii, to ktoś się nabierze na twoją rzekomą znajomość tematu? Otóż nie. To jest po prostu śmieszne i trochę żałosne. Już się na tobie ludzie poznali, więc daruj sobie.
 • RobertKoliński Owszem, znam temat - nie tylko ten - lepiej, niż byle anonimowy, tchórzliwy troll na Portelu:)I będę pisał, kiedy będę miał życzenie:)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  1
  RobertKoliński(2021-04-13)
 • @RobertKoliński - Pisz, pisz. W końcu masz dużo wolnego czasu. Nikogo twoje zdanie nie interesuje.
 • RobertKoliński Gdyby to była prawda, to byś tu tak zawzięcie nie ujadał pod każdym moim komentarzem, a najwyraźniej masz wielki ból rzyci o to:)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  1
  RobertKoliński(2021-04-13)
 • @RobertKoliński - HAHA. Pod twoimi komentarzami to cała masa ludzi "ujada". Zastanów się dlaczego. I nie komentuj więcej w dziale Kultura, bo z tą jesteś raczej na bakier, co pokazałeś wiele razy. Pamiętasz jak cię z debaty ekologicznej wyprosili w 2019.