UWAGA!

Black Radio i Gracjan Kalandyk u Sąsiadów

Elbląg, Black Radio i Gracjan Kalandyk u Sąsiadów

Już w ten czwartek (5 czerwca) zapraszamy na ucztę muzyczną młodego pokolenia. Na początek wystąpi elblążanin, który pozostał w pamięci wielu, szczególnie płci pięknej. Gracjan Kalandyk, bo o nim mowa, wystąpi wspólnie ze swoim gitarzystą Mieszkiem Rejmakiem. Chłopaki rozgrzeją publiczność i wprowadzą w nastrój całego wieczoru.

Następnie na scenie pojawią się chłopaki z zespołu Black Radio.To również uczestnicy właśnie zakończonej edycji programu XFactor.W ten sposób rozpoczniemy wieczór w rytmach Indie/Rock’n’Roll promujący pierwszy album zespołu „Gasoline Planet”, który ma swoją premierę 6.06.2014r.
       To niepowtarzalna możliwość posłuchania utworów oraz zakupu płyty jeszcze przed jej możliwością zdobycia w sklepach!
       Black Radio to zespół który powstał w 2008r roku z inicjatywy Dawida Wajszczyka III (wokal, gitara) oraz Kamila Biadały (bas). Obecnie w skład Black Radio wchodzą także: Kuba Kubiak (gitary), Franek Stępień (gitary) oraz Szymon „Płaski” Płaska (perkusja).
       Najważniejsze, dotychczasowe koncerty Black Radio to między innymi: XXII Zimowa Giełda Piosenki - festiwal ogólnopolski w Opolu (pozytywne recenzje), Szok & Roll w Szamotułach - festiwal ogólnopolski (Grand Prix), Widzewska jesień muzyczna w Łodzi - festiwal ogólnopolski (nagroda dla najlepszego wokalisty i gitarzysty), wspólne koncerty z brytyjską grupą ROOM 94 (kwiecień i czerwiec 2013, marzec-kwiecień 2014), występ w TVP Info (2013), występ w eliminacjach do programu X-Factor (edycja 2014, awans do kolejnego etapu).
      
       Zapraszamy wszystkich na tę muzyczną ucztę w wykonaniu Black Radio oraz Gracjana. Wieczór rozpoczynamy o godz. 20.00.
       Bilety dostępne w klubie Sąsiedzi w cenie:15 zł przedsprzedaż, 20 zł w dniu koncertu.
       A jeszcze w tym tygodniu będzie się działo bardzo dużo. Już dzień później - w piątek zapraszamy na Wieczór Szantowy z Markiem Płońskim, a w sobotę na Blues & Chicago Sound w wykonaniu Tipsy Drivers.
      
Pub Sąsiedzi
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama