UWAGA!

Bluesowe hity w Ogrodach

Elbląg, Na zdjęciu T. Steńczyk i M. Gawdzis na jednej z jam session w Krypcie.
Na zdjęciu T. Steńczyk i M. Gawdzis na jednej z jam session w Krypcie.

Jutro (7 sierpnia) o godzinie 16 odbędzie się bluesowy koncert zespołu Dolaroova. Kapela zagra największe hity takich twórców jak Nalepa, Hendrix, Watters.

W skład zespołu wchodzą: Przemysław Dybowski (instrumenty perkusyjne), Piotr Dolar Mazurowski (bas) i Tomasz Steńczyk (gitara / wokal). Przemysław Dybowski to najbardziej rozchwytywany perkusista w Elblągu, gra w zespołach Veki, Dolaroova, Mechaniczna Pomarańcza, jest nauczycielem klasy perkusji w szkole "Yamaha". Piotr „Dolar” Mazurowski - basista, miłośnik rock’n’rolla i znawca tej muzyki. Członek grup "Dolaroova" i "Mechaniczna Pomarańcza". Na co dzień nauczyciel języka angielskiego. Tomasz Steńczyk - gitarzysta, wokalista, kompozytor, autor tekstów, lider autorskich projektów muzycznych. Znany elbląski bluesman i bard. Jego grupa "Dolaroova" w 2003 roku zajęła II miejsce na Ogólnopolskim Przeglądzie Muzycznym FRONT. W roku 2007 miesięcznik "Estrada i Studio" uznał jego autorską płytę nagraną z zespołem "Mechaniczna Pomarańcza" za najciekawsze demo roku.
     Jeszcze przez cały sierpień, w każdy czwartek w godzinach od 16 do 18 będą odbywały się koncerty. Centrum Handlowe Ogrody organizuje dla wszystkich miłośników dobrej muzyki występy artystów powiązanych z elbląską i trójmiejską sceną muzyczną. Muzyczne Lato w Ogrodach to podróż po różnorodnych gatunkach muzycznych: jazz, blues, rock, folk, muzyka filmowa, piosenki Grechuty, Dżemu, czy muzyka etniczna.
oprac. Anieze
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama