UWAGA!

Casting do musicalu

Elbląg, Casting do musicalu

Centrum Kultury Światowid zaprasza na casting do musicalu, połączony z naborem do sekcji wokalnej. Casting ma wyłonić wokalistów do ról głównych, drugoplanowych oraz chórków do nowego musicalu realizowanego przez Światowid.

W castingu mogą wziąć udział dzieci i młodzież w wieku od 5 do 25 lat. Przesłuchania odbędą się 5 września o godz. 17 w Galerii Nobilis w „Światowidzie”.
     Jednocześnie ogłoszony został nabór do sekcji wokalnej działającej przy CKiWM „Światowid”.
     - Prosimy o przygotowanie dwóch piosenek zróżnicowanych pod względem wyrazu artystycznego. Kandydatów przesłuchiwać będzie profesjonalne jury. Najlepsi, najzdolniejsi wokaliści wezmą udział w przygotowaniach i realizacji widowiska muzycznego wraz z muzykami, tancerzami i aktorami - mówi Magdalena Czarnocka, kierownik działu Strategii i Projektów „Światowida”.
     Premiera musicalu odbędzie się 11 listopada tego roku.
     
     Musical jest częścią projektu „Polskie kolory ciszy” zrealizowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • hehe buraki z cenzury portelowskiego byle czego nie dopuszczaja komentarzy hehe tadycyjnie i wlasnie dlatego nie tylko ja uwzam ze wasza pseudo gazetka jest smieszna i nie tylko ja tak sadze. hehe nic to olewamy :)) i uwielbiamy smiac sie
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  pseudo gazeta(2008-08-28)
 • gdsg
 • "Kandydatów przesłuchiwać będzie profesjonalne jury"- to mnie ciekawi i to powinno byc podane do publicznej informacji. Nie posle tam dziecka w ciemno aby oceniali je jacyc amatorzy udajace jury- a tak juz w tym miescie bylo nie raz. Jakie to PROfesjonalne Jury muzyczne mamy? Ktos z PSM, czy z udajacego centrum kultury Swi atowida? czy ??
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  aqwefd(2008-08-28)
Reklama