UWAGA!

Casting na musicalowych artystów

Ponad 40 osób zgłosiło się na casting, który odbył się w miniony piątek (5 września) w Światowidzie. Zwycięska jedenastka weźmie udział w musicalu.

Casting miał na celu wyłonienie uzdolnionych wokalistów do ról głównych, drugoplanowych oraz chórków do nowego musicalu realizowanego przez Światowid. Przesłuchania połączone były z naborem do sekcji wokalnej działającej przy centrum kultury.
     - Serdecznie dziękujemy za tak duże zainteresowanie naszym nowym projektem pn. „Polskie kolory ciszy", którego częścią jest musical - mówi Magdalena Czarnocka, kierownik Działu Strategii i Projektów w CKiWM Światowid. - Premiera rozśpiewanego przedstawienia odbędzie się już 11 listopada 2008 r.
     Spośród przesłuchanych osób do udziału w musicalu wytypowano: Zuzannę Okienko, Sylwię Knop, Aleksandrę Ładzińską, Alicję Piasecką, Ewę Maciaszczyk, Paulinę Hebel, Anetę Brodę, Adriannę Tulską, Katarzynę Wasiak, Paulinę Miedzińską i Wiktorię Sajkiewicz.
     Pierwsze musicalowe spotkanie odbędzie się 12 września (piątek) o godzinie 18 w Galerii Nobilis w Światowid.
     Również w piątek odbył się nabór do sekcji wokalnej Światowida, do której przyjęto: Zuzannę Okienko, Sylwię Knop, Barbarę Sarbiewską, Aleksandrę Ładzińską, Julię Lubomską, Ewę Maciaszczyk, Annę Karpińską, Anetę Brodę, Adriannę Tulską, Katarzynę Wasiak, Katarzynę Grzegorz.
     Pierwsze spotkanie sekcji wokalnej odbędzie się w poniedziałek 15 września o godzinie 16 w Galerii Nobilis.
     Musical jest częścią projektu pn. „Polskie kolory ciszy" zrealizowanego ze środków Ministra kultury i Dziedzictwa Narodowego.
oprac. A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • zal powinni od razu napisać młodziesz od lat 16 a nie od lat 5 a poza tym wszystko było ustawione
  • hmmmm, czyżby dzieciątko się nie dostało? A tak na marginesie warto czasami do słowniczka ortograficznego siegać
  • Pierwszy komentator chyba mierzy wszystko swoją miarą. Po co zakładać od razu, że casting był nieuczciwy. To absurd. Przecież ostatecznym sprawdzianem ma być premiera musicalu, więc na pewno przyjmowano osoby, które coś sobą reprezentują.
  • Kompletną bzdurą jest stwierdzenie iż wyniki castingu były z góry ustawione. moje dziecko pojechało, sprawdziło się i zakwalifikowało. .. a konkurs był jak najbardziej uczciwy. Najwyrazniej dziecko pierwszego komentatora się nie dostało, więc oczywiś cie z goryczy doszedł do wniosku iż wszyscy wybrańcy musieli dac członkom jury w, ,łapę" żeby wystąpic w miusicalu. .. trochę więcej samokrytyki proszę.
  • Mnie tylko martwi, ze tak malo osob przyjeto do sekcji wokalnej. Czyzby sekcja wokalna byla tylko dla tych co juz potrafia spiewac?
Reklama