UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Ceramiony 2012

Elbląg, Ceramiony 2012

Centrum Spotkań Europejskich Światowid ogłasza XIII edycję Ogólnopolskiego Konkursu Ceramiony 2012. Celem konkursu jest prezentacja dorobku dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych w dziedzinie ceramiki.

Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych, gimnazjów, średnich i plastycznych oraz uczestników pracowni ceramicznych w placówkach kulturalno-oświatowych i Warsztatach Terapii Zajęciowej. Od lat cieszy się sporym powodzenie. Co roku do Światowida napływa coraz więcej prac. W 12. edycji konkursu było ich niemal dwieście. Ceramiony pokazują ciekawe i nowe sposoby tworzenia ceramik oraz sposoby ich szkliwienia. Wśród nagrodzonych w zeszłym roku prac były wypalone na biskwit (jest to pierwszy surowy wypał), a także prace szkliwione w wielu kolorach. Jury szczególnie doceniło ceramiki nadesłane z Domu Kultury Wyspa Skarbów w Gdańsku.
       - Czekamy na kolejne tak dobre prace, cieszy nas, że konkurs się rozwija i mamy nadzieję, że 13. edycja nie przyniesie nam pecha - mówią organizatorzy.
       Tematyka konkursu jest dowolna, a najciekawsze prace zostaną opublikowane na stronie www.swiatowid.elblag.pl, znajdą się również na wystawie pokonkursowej. Autorzy najlepszych prac otrzymają nagrody książkowe i materiały plastyczne oraz dyplomy.
       Prace zgłoszone na konkurs należy przesyłać do 7 grudnia na adres: Centrum Spotkań Europejskich Światowid, Pl. K. Jagiellończyka 1, 82-300 Elbląg w opakowaniu gwarantującym bezpieczne dotarcie przesyłki i z dopiskiem Ceramiony. Każda praca musi zawierać opis: imię i nazwisko autora, wiek, imię i nazwisko nauczyciela, pod kierunkiem którego praca została wykonana, nazwę i adres placówki oraz dane do kontaktu: telefon, fax, e-mail.
       Uroczyste otwarcie wystawy pokonkursowej oraz wręczenie nagród laureatom odbędzie się w grudniu w Galerii Nobilis w CSE Światowid.
       Dokładne informacje na temat konkursu można uzyskać pod nr tel. 55 611 20 50 (sekretariat) lub 55 611 20 64 (pracownia ceramiczna, Ewa Bednarska-Siwilewicz).
       Regulamin konkursu pod linkiem: http://swiatowid.elblag.pl/pl/aktualnosci/konkursy/ceramiony-2012/.
      
       Tegoroczna edycja „Ceramionów" odbywa się w ramach projektu „Twórcza Terapia", dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego.
      
Edyta Jasiukiewicz, CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama