UWAGA!

Co można robić w Muzeum nocą?

Wszystkich, którzy chcą się tego dowiedzieć, elbląskie Muzeum Archeologiczno-Historyczne zaprasza już w najbliższy piątek 19 maja na spotkanie z duchem i zbiorami elbląskiej instytucji w świetle świec i kandelabrów.

W programie imprezy, która rozpocznie się około godz.20 znalazły się między innymi: pokazy muzealnego kina ukazujące Elbląg, jakiego już nie ma (jeśli pogoda dopisze - na dziedzińcu Muzeum, jeśli nie, w sali edukacyjnej); nocne opowieści o zabytkach elbląskiego Muzeum, ale również o elbląskim zamku krzyżackim i o Żuławach, które snuć będą pracownicy Muzeum oraz etiudy aktorskie w wykonaniu młodych aktorów z CKiWM Światowid, które ożywią muzealne wnętrza oraz niezwykły pokaz elbląskiej grupy tancerzy ognia T-F-T. I wreszcie coś dla najodważniejszych gości Muzeum - spotkanie z duchem zakonnego browarnika Eryka, który (taką mają nadzieję organizatorzy) pojawi się na zakończenie imprezy, czyli o północy, tak jak to czyni zazwyczaj każdej nocy.
     W trakcie trwania imprezy obejrzeć będzie można również prace plastyczne dzieci nagrodzone w konkursie pod tytułem „Mój ulubiony zabytek w zbiorach elbląskiego Muzeum”.
     Wstęp na imprezę bezpłatny.
     A Ewą Trocką rozmawia Marta Hajkowicz.
     
ET
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama