UWAGA!

Co one zmalowały?

 Elbląg, Edzia i Yandere
Edzia i Yandere (fot. AD)

Dwa obrazy, dwie piękne kobiety i tylko trzy godziny na stworzenie dzieła, które powali publikę na kolana. Tym razem do pojedynku stanęły przedstawicielki płci pięknej Edzia i Yandere. Druga runda tegorocznego Grafataku, czyli bitwy na pędzle, już za nami. Zobacz zdjęcia.

Grafatak to wydarzenie polegające na pojedynku dwóch artystów. Tworzą oni, na oczach publiczności, prace plastyczne na zadany temat. Zwycięzcę wybiera publika.
       Pierwsza rysunkowa bitwa w tym sezonie odbyła się 25 lipca, wtedy starcie wygrała Edzia, która konkurowała z Edwardem. Artystka otrzymała nagrodę pieniężną i przeszła do kolejnego etapu, tym razem mierzyła się z talentem Yandere. Nie było babskiego gadania, dziewczyny ostro wzięły się do roboty. Tematyką tej bitwy była choroba.
       Publika żywo kibicowała artystkom, a organizatorzy pomyśleli także o najmłodszych. Dzieci rysowały w specjalnie przygotowanym kąciku, dostawały naklejki i słodkie upominki.
       Wczorajszą (29 sierpnia) bitwę wygrała Edzia i to ją zobaczymy w następnej rundzie Grafataku. Przed nami jeszcze trzy pojedynki, tym razem w klubie Mjazzga. Następne starcie już we wrześniu!
      
      
Anna Kaniewska

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama