UWAGA!

Czas zatrzymany w kalendarzu

Elbląg, Czas zatrzymany w kalendarzu

Wkrótce zakończy się 2009 rok. Wraz z nim odejdą dobre i złe wspomnienia, wydarzenia i spotkania. Do przysłowiowego „lamusa” odejdą również stare, niepotrzebne już kalendarze.

Dla wszystkich poszukujących ściennego kalendarza na nowy, 2010 rok elbląskie Muzeum przygotowało ciekawą propozycję. Jest nią dwunastokartkowy, artystycznie opracowany i wydany z dużą starannością muzealny kalendarz. Jego karty wypełniają znane i zupełnie nieznane reprodukcje fotografii z przedwojennego Elbląga oraz reprinty grafik artystów działających w XIX i pierwszej połowie XX w. Wszystkie pochodzą ze zbiorów elbląskiego Muzeum. Na kolejnych stronach znalazły się widoki na charakterystyczne obiekty i miejsca Starego Miasta – Bramę Targową, ulicę Stary Rynek, Kowalską i inne.
       Kalendarz zawiera również informacje o najważniejszych, planowanych na najbliższy rok wydarzeniach muzealnych tj. o Nocy Muzeów czy Europejskich Dniach Dziedzictwa.
       Kalendarz, który stanowić może doskonały prezent dla wszystkich miłośników naszego miasta, nabyć można w muzealnych sklepach w obu budynkach elbląskiej placówki w cenie 37 zł, od wtorku do niedzieli w godz.8-16.
       Dodatkowo wszystkie osoby, które w dniu promocji (18 grudnia) zakupią nowe muzealne wydawnictwo pt.: „Elbląskie Studia Muzealne”, otrzymają egzemplarz kalendarza w prezencie.
      
      
      
Ewa Trocka, Muzeum
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama