UWAGA!

"Damskie-męskie"

2007-02-08
Aktualizowany 2007-02-15 08:20
Elbląg, Mirosław Pęczak prowadzi jeden z poprzednich Salonów Polityki
Mirosław Pęczak prowadzi jeden z poprzednich Salonów Polityki

To tytuł spotkania w Salonie Polityki, które odbędzie się w czwartek 15 lutego o godz. 18, oczywiście w Bibliotece Elbląskiej. Gośćmi Mirosława Pęczaka będą Monika Richardson i Marcin Meller.

Monika Richardson od 1995 roku związana jest z telewizyjną dwójką. Przez ten czas była prowadzącą, autorką i współautorką wielu programów, głównie o tematyce europejskiej. Popularność zdobyła prowadząc talk-show "Europa da się lubić", do którego zaprasza obcokrajowców na co dzień mieszkających w Polsce. Laureatka prestiżowych nagród środowiska dziennikarskiego oraz laurów przyznawanych przez telewidzów. Redaktor naczelna miesięcznika "Zwierciadło".
     Marcin Meller - wieloletni reporter "Polityki", gdzie zajmował się tematyką międzynarodową, polityczną i obyczajową. Obecnie z Kingą Rusin prowadzi poranny program "Dzień dobry" TVN. Także w TVN był gospodarzem reality show "Agent". Od 2003 roku redaktor naczelny magazynu "Playboy".
     Mirosław Pęczak oraz jego goście Monika Richardson i Marcin Meller będą rozmawiać w czwartkowym Salonie Polityki o roli popularnych magazynów w opisywaniu i kreowaniu rzeczywistości oraz potrzeb czytelniczych odbiorców tych pism. Spotkanie rozpocznie się o godz. 18. Wstęp wolny.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama