UWAGA!

Dereszowska zamiast Śleszyńskiej

Elbląg, Anna Dereszowska
Anna Dereszowska

Podczas trzeciego dnia Elbląskich Nocy Teatru i Poezji w koncercie pn. „Piosenka o Zielińskiej, czyli Zielińscy Zielińskim", z powodu nagłych zobowiązań zawodowych, nie wystąpi Hanna Śleszyńska. Wystąpi natomiast inna znana aktorka, Anna Dereszowska.

Anna Dereszowska to aktorka teatralno-musicalowa, a także filmowa na stałe związana z teatrem muzycznym Studio Buffo w Warszawie. W 2002 roku zdobyła II nagrodę w ramach konkursu XXIX Ogólnopolskich Spotkań Zamkowych „Śpiewajmy Poezję" w Olsztynie. W tym samym roku w Lubinie otrzymała także II nagrodę w XIX Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Francuskiej. Aktorka ponadto została wyróżniona w konkursie na interpretację piosenki Agnieszki Osieckiej a w 2003 roku była kandydatką w konkursie „Z Cinema do Cannes”. Mogliśmy ją oglądać m.in. w serialu telewizyjnym „Złotopolscy” oraz w filmach: „Testosteron”, „Świadek Koronny”, „Odwróceni”. W 2008 roku zagrała jedną z głównych ról w głośnym filmie „Lejdis".
     - Aktorka w Elblągu wystąpi w koncercie przygotowanym specjalnie z okazji XII Elbląskich Nocy Teatru i Poezji u boku Grzegorza Markowskiego, Lory Szafran czy Doroty Miśkiewicz – zapowiada Monika Stando ze Światowida. - Program koncertu będzie się składał z utworów premierowych oraz znanych przebojów dwóch kompozytorów - Andrzeja Zielińskiego, szefa i założyciela grupy Skaldowie oraz Wojciecha Zielińskiego - kompozytora i aranżera, producenta muzycznego niniejszego koncertu. Wszystkie utwory zaproponowane w koncercie wykonane będą w nowych, ciekawych, nastrojowych i wysmakowanych aranżacjach autorstwa Wojtka Zielińskiego. Szczególnymi gośćmi na koncercie będą osoby noszące popularne nazwisko Zieliński.
     Autorzy tekstów to m.in.: Agnieszka Osiecka, Wojciech Młynarski, Jagoda Has, Justyna Holm, a wśród tytułów piosenek pojawią się takie, jak: (tytułowa) „Piosenka o Zielińskiej", „Cała jesteś w skowronkach", „Wielki romans małych serc", „W żółtych płomieniach liści", „Tell the truth".
     Ceny biletów: pierwszy dzień (Koncert Najlepsi z Najlepszych oraz koncert Justyny Steczkowskiej) - 50 złotych, drugi dzień (Zamkowa Noc z Kabaretem)- 65 złotych, trzeci dzień (Koncert Piosenka o Zielińskiej, czyli Zielińscy Zielińskim)- 50 złotych.
     Bilety są do nabycia w kasie kina Światowid. Kasa czynna od wtorku do piątku w godzinach od 14 do 21. W sobotę i niedzielę natomiast kasa czynna jest na godzinę przed rozpoczęciem pierwszego seansu filmowego. Rezerwacja biletów pod numerem (055) 611-20-68 lub 611-20-76.
     Światowid informuje, że bilety na zamkową Noc z Kabaretem zostały już sprzedane.
     
     Mówi Monika Stando z CKiWM Światowid:
oprac. A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama