UWAGA!

Dla Maćka. Wernisaż i sprzedaż prac

 
Elbląg, Dla Maćka. Wernisaż i sprzedaż prac

Fundacja Dlaczego Pomagam oraz Centrum Sztuki Galeria EL zapraszają serdecznie w najbliższy czwartek, 12 czerwca o godz. 18.00 na wernisaż połączony ze sprzedażą prezentowanych dzieł. Wszystkie prace zostały podarowane przez artystów lokalnych oraz spoza naszego miasta dla 6 letniego Maćka.

Maciuś ma 6 lat i zmaga się od czterech lat z ciężką chorobą – guzem mózgu. Przeszedł już dwie operacje i kilka radioterapii, niestety nie dały one żadnych rezultatów. Kilka miesięcy temu rodzice Maciusia dowiedzieli się, że tylko operacja jest jedyną szansą na życie dla ich synka. Jej koszt to 53 tysiące euro – suma która niewyobrażalnie przekracza możliwości finansowe Jego rodziny.
       Prace są już wyeksponowane w prezbiterium Galerii EL, informacje o dziełach i autorach dostępne są na wydrukowanych, specjalnie na ten cel, ulotkach. Wśród prac, dostarczonych często osobiście przez lokalnych artystów, jak i wśród tych nadesłanych od wielu znanych artystów z kraju – znajdują się obrazy na płótnie, rysunki, grafiki, fotografie. Zapraszamy wszystkich tych, którzy po prostu poprzez gest zakupu pracy, wesprą Maćka.
      
organizatorzy
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama