Dni Obwodu Kaliningradzkiego na Warmii i Mazurach
Od 23 do 25 maja w Olsztynie, Ełku i Elblągu potrwają Dni Obwodu Kaliningradzkiego w naszym regionie. Oficjalne uroczystości rozpoczną się w czwartek w Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej w Olsztynie.
Dni Obwodu Kaliningradzkiego na Warmii i Mazurach to cykliczne przedsięwzięcie, które ma przyczynić się do partnerskiej współpracy między regionami. Co dwa lata, na zmianę, województwo warmińsko-mazurskie i obwód kaliningradzki organizują u siebie interesujące wystawy, koncerty, spotkania z ludźmi sztuki oraz dyskusje na temat wzajemnej współpracy gospodarczej. Również podczas tegorocznych obchodów nie zabraknie wydarzeń kulturalnych i biznesowych debat.
Co w Elblągu?
24 maja, godz. 19 – Teatr im. Aleksandra Sewruka – koncert Kaliningradzkiej Orkiestry Symfonicznej „Uliczne melodie w smokingach”
Co w Elblągu?
24 maja, godz. 19 – Teatr im. Aleksandra Sewruka – koncert Kaliningradzkiej Orkiestry Symfonicznej „Uliczne melodie w smokingach”
Urząd Marszałkowski