UWAGA!

Doom Stoner Metal Night w Mjazzdze

Elbląg, Doom Stoner Metal Night w Mjazzdze
fot. nadesłana

Fani ciężkiego grania będą mieli czego posłuchać w dwie kolejne soboty. 31 maja w klubie Mjazzga w ramach Doom Stoner Metal Night na scenie pojawią się trzy formacje, o których słychać już nie tylko w Polsce - Dopelord, Major Kong oraz Moaft.

DOPELORD
       Powstał w 2010 roku w Lublinie i gra stoner/doom. W 2012 roku ukazała się debiutancka płyta zespołu, zatytułowana „Magick Rites”. Próbują i koncertują spowici gęstym dymem. Inspiracje czerpią ze starych horrorów, muzyki lat 70. i ziołolecznictwa. Nisko się stroją i łoją. W kwietniu tego roku ukazał się ich drugi albumu, pt. „Black Arts, Riff Worship & Weed Cult”.
       Skład: Miodek - guitar and voices, Mroku - guitar, Klusek - bass, Blondyna – drums.
      
       MAJOR KONG
       Powstał w Lublinie pod koniec 2010 r. Ich początki to EP "Orogenesis" z 2011 r. i wydany rok później album "Doom for the Black Sun., W składzie: Dominik Stachyra (bas), Michał Skuła (gitara) i Paweł Zmarlak (perkusja) grają wolną, gitarową hipnozę serwowaną wyłącznie "na setkę" i bez metronomu. Płyta "Doom Machine" z 2014 r. to zaproszenie do wielkiego, riffowego klasztoru o bardzo surowej dyscyplinie.
      
       MOAFT
       To muzyczny twór który powstał na fundamentach doświadczeń i fascynacji trzech jednostek, którym służy przebywanie w tym samym miejscu i czasie. Efektem tegoż, są długie i intensywne werbalne poszukiwania sensu we wszechświecie, jak również niewerbalne zmaganie się z własnymi słabościami. Sens istnienia MOAFT, to stawianie sobie różnych, z pozoru prostych celów, których osiąganie prowadzi do zaspokajania bestii o niedźwiedzich cechach.
      
       Mjazzga, sobota 31 maja start imprezy godz. 19.00. Bilety: 10 zł.
       Więcej na www.mjazzga.pl
      
Wojtek Minkiewicz, Mjazzga
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama