UWAGA!

Dowcip lekki jak motyl - posłuchaj!

Elbląg, Dowcip lekki jak motyl - posłuchaj!
(fot. Adam Wołosz)

Generalnie Polacy lubią się śmiać, choć nie jest łatwo przygotować dobry koncert kabaretowy - przyznaje w radiowej rozmowie Krzysztof Jaślar, reżyser kabaretonu, który odbędzie się w czasie 13. Elbląskich Nocy Teatru i Poezji.

Krzysztof Jaślar liczy szczególnie na Piotra Bałtroczyka w roli Wielkiego Językoznawcy oraz ducha improwizacji wszystkich zaproszonych artystów.
       W czasie Zamkowej Nocy z Kabaretem pod hasłem „Przesądy i zabobony” publiczność zgromadzoną na Podzamczu Muzeum Archeologiczno-Historycznego bawić będą m.in.: Kabaret Pod Wyrwigroszem z Krakowa, Nowaki (który w tym roku wygrał krakowski przegląd PAKA) oraz Grupa MoCarta.
       Reżyser nie chce zdradzać szczegółów scenariusza, ale wierzy, że będzie to udany wieczór. Jak usłyszeliśmy w czasie konferencji prasowej, na scenie zabrzmią skecze, które miłośnikom kabaretu mogą być znane choćby z telewizji, jednak ma też nie zabraknąć elementów oryginalnych. Taka właśnie powinna być choćby konferansjerka w wykonaniu cenionego dziennikarza i satyryka Piotra Bałtroczyka.
       W radiowej rozmowie z Agnieszką Jarzębską Krzysztof Jaślar zauważa, że nawet „kawałki” znane z telewizji na żywo wypadają zupełnie inaczej. Aby posłuchać, przejdź do artykułu na eswiatowid.pl
      
      
      
eswiatowid.pl
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama