UWAGA!

Eksperymentalno-muzyczny czwartek w Ogrodach

Elbląg, Na zdjęciu Piotr Binder  i Szymon Zuehlke.
Na zdjęciu Piotr Binder i Szymon Zuehlke.

Jutro (14 sierpnia) od godziny 16 do 18 będzie można posłuchać nowoczesnych brzmień - ambient, eksperyment, muzyki tła w wykonaniu grupy NRD. Ciekawe połączenie elektroniki z brzmieniem akustycznym zaprezentuje Piotr Binder (laptop) i Szymon Zuehlke (sax preparowany).

To będzie już siódme spotkanie muzyczne w Centrum Handlowym Ogrody. Muzyczną podróż rozpoczął zespół „VEKI BAND” wykonując covery w stylu rock, pop i blues. W muzyczne czwartki można było posłuchać muzyki filmowej w jazzowych aranżacjach, piosenek Grechuty, Dżemu, czy muzyki etnicznej. O muzykach:
     Piotr Binder jest czołowym przedstawicielem polskiej sceny ambient i elektronicznych eksperymentów. Założyciel takich zespołów jak "Koń" i "Binder Formation". Grywa jako DJ w największych klubach w Polsce oraz nagrywa własne płyty łącząc loopy i sample z akustycznymi instrumentami.
     Szymon Zuehlke - saksofonista, instruktor MDK w Elblągu. Laureat nagrody dla najlepszego instrumentalisty podczas Przeglądu Zespołów Jazzowych i Bluesowych w Gdyni w 2006 roku. Współorganizator czwartkowych Jam Sessions w "Krypcie", pomysłodawca i organizator wielu muzycznych przedsięwzięć w naszym mieście, m.in. "Zaduszek Przemka Dyakowskiego".
oprac. Anieze
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama