UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • RobertKoliński "Miasto nowych ludzi", "osiedleńcy", "migranci", "świadectwa", "dofinansowane ze środków Unii Europejskiej, z Programu Współpracy Transgranicznej Polska-Rosja 2014-2020"- tyle pięknych, górnolotnych, wzniosłych, zadętych słów, a fakty są takie, że na polskiej ziemi - TU I TERAZ, NIE 70 LAT TEMU! - giną w okrutny i nieludzki sposób ludzie, zaś władze, #jelity i spora część liberalnych mediów psińco z tym robią, odwracając wzrok od tematu i przekierowując uwagę społeczną na jakieś nieistotne, trzeciorzędne tematy dla bogoli. Zwykli hipokryci, jak dla mnie. A to wszystko dzieje się za przyzwoleniem społecznym podobnych tej władzy i mediom, obywatelskich hipokrytów - Polaków. Piękny zbudowaliście nam kraj po styropianowym przewrocie - przodkowie i wieszcze są z Was dziś zapewne dumni, o wielki narodzie polski, pożałowania jedynie godzien. .. #dehumanizacja, #znieczulica, #patoprawica, #rak, #AtoPolskaWłaśnie. .. 🚩 [zdj. W 1891 roku Maria Konopnicka podróżuje po Europie i obserwuje powrót Polaków z nieudanej emigracji do Ameryki Południowej. Jakby żywcem spisała wrażenia ludzi z dzisiejszej granicy polsko-białoruskiej. ] Hashtagi: #antyfaszyzm, #ZakazanePiosenki, #RefugeesWelcome
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    33
    RobertKoliński(2021-11-02)
  • @RobertKoliński - Bierz niebieską reklamówkę i poginaj więc na granicę. .
  • @RobertKoliński - Mam pytanie, Kto to jest ten Kolinski ? Bardzo sie angazuje we wszystkie lewackie imprezy.
  • @RobertKoliński - Panie Kolinski. Podobno jest Pan dzialaczem spolecznym i kandyduje Pan w wyborach. Czy wobec tego, jako potencjalny wyborca, moge Pana spytac, jak Pan zarabia na zycie. Z czego pan sie utrzymuje ? Nie chodzi mi o szczegoly, tylko o informacje czy Pan wogole pracuje, jesli tak to czy w sferze budzetowej ? A moze jest Pan prywatnym przedsiebiorca ? Dla dzialacza spolecznego, to nie powinno stanowic tajemnicy.
  • RobertKoliński Oczywiście, że pracuję - hajs mi z nieba jakoś nie chce lecieć, a i bananowcem z rodzicami-milionerami nie jestem; Dorabiam kapitalistę, jak 3/4 Polski, w dodatku na złodziejskich śmieciówkach, żeby maksymalnie zaspokoić ciekawość; PS. Odpowiadam tylko dlatego, że jestem w dobrym humorze, bo zwykle anonimom na prywatne pytania nie odpowiadam, ale jak ktoś grzecznie pyta, to czasem się przełamię; ) Hashtagi: #KapitalizmKanibalizm, #WalkaKlas, #TaxTheRich
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    5
    RobertKoliński(2021-11-02)
  • @RobertKoliński - To teraz napisz, o co Ci chodzi.
Reklama