UWAGA!

Europa w obiektywie rowerzysty

Elbląg, Na wystawie będzie można podziwiać zdjęcia Łukasza Michalkiewicza dokumentujące to, co autor widział podczas swoich wypraw.
Na wystawie będzie można podziwiać zdjęcia Łukasza Michalkiewicza dokumentujące to, co autor widział podczas swoich wypraw.

W środę 28 lutego w Galerii Bonitas w Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej odbędzie się wernisaż wystawy fotografii Łukasza Michalkiewicza „Rowerem po Europie”. Zaprezentowane zostaną zdjęcia przedstawiające niezwykłe miejsca, które autor zwiedził, oraz ludzi, których spotykał na swojej drodze podczas rowerowych wypraw.

Łukasz Michalkiewicz ma 24 lata, jest absolwentem Wydziału Geodezji i Gospodarki Przestrzennej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Miłość do podróżowania zrodziła się w nim po przeczytaniu książki „Świat na rowerze”. Jego motto: każdego roku minimum dwa kraje poznane z perspektywy siodełka rowerowego. Do dziś tym sposobem odwiedził 22 kraje, pokonując ponad 12 tysięcy kilometrów na dwóch kontynentach. Marzenie - wyprawa dookoła świata wraz synkiem.
     28 lutego o godz. 16.30 w Galerii Bonitas EUH-E odbędzie się wernisaż wystawy fotograficznej Łukasza Michalkiewicza „Rowerem po Europie”. Każdy, kto przyjdzie na wernisaż i wypełni kupon konkursowy, będzie mógł wygrać zdjęcie wykonane przez Łukasza Michalkiewicz. Zwycięzca będzie mógł sam wybrać fotografię spośród wszystkich prezentowanych na wystawie i otrzymać na niej dedykację od autora.
     
     
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama