UWAGA!

Festiwal nad festiwale - posłuchaj!

Choć 12. Elbląskie Noce Teatru i Poezji odbędą się w ostatni weekend sierpnia, to biletów na imprezę zostało już niewiele. Aby zobaczyć na żywo gwiazdy polskiej sceny, należy więc pośpieszyć do kas centrum kultury Światowid.

- Najważniejszą częścią Elbląskich Nocy jest Festiwal Piosenki Wartościowej, czyli Najlepsi z Najlepszych. Będą mieli państwo okazję posłuchać laureatów różnych festiwali i przyznać statuetkę dla najlepszego z nich - mówi Aleksandra Bednarczuk z centrum kultury Światowid, kierownik artystyczny festiwalu.
     Aby posłuchać, kliknij
     
     Nagranie i montaż: Olga Kaszubska.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • totalna lipa, impreza dla snobów, warto się przecież pokazać na imprezie którą ktoś nazwał "wartościową". Za" takie" pieniądze z kieszeni podatników można zrobić coś fajnego dla tychże podatników. Może ktoś odważny powie ile pieniędzy władze miasta przeznaczyły na ten "artystyczny"niewypał?
 • oj bardzo bys sie zdziwil "muzyku" baaaaardzo :))))) pewnie nawet by na flaszke nie bylo. Lepiej spojrz kto finansuje ten festiwal zamiast szczekac
 • Zgadzam się co do określenia "artystyczny niewypał', kabarety, Steczkowska -to nie ta bajka, brak pooooomysłu organizatorów.
 • Żeby nie być gołosłownym. W zeszłym roku miasto, jak sami podaliście, dopłacilo 200tysięcy złotych. Koncerty świeciły pustkami co było widać na zdjęciach. 200 osób na koncercie to sukces?Ja za 200 ty. zł zapewnię Elblążanom przez miesiąc codziennie po jednej fajnej imprezie muzycznej. I to za darmo.
 • Festiwal finansowany jest ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Urzędu Marszalkowskiego w Olsztynie oraz Sponsorów. To dzięki nim bilet kosztuje 50 a nie 250 zł. Na ubieglorocznych Nocach każdego dnia był komplet widzów. Na koncert Grzegorza Turnau'a zabrakło biletów. Nie wiem skąd informacja, ze było 200 osób.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Organizator(2008-08-04)
Reklama