UWAGA!

Festiwal pieśni religijnej dla mieszkańców Żuław

29 maja w parafii św. Jadwigi w Kmiecinie odbędzie się z myślą o mieszkańcach Żuław i Mierzei Wiślanej festiwal pieśni religijnej. Zespoły zainteresowane udziałem w imprezie mogą jeszcze zgłaszać swój udział.

Celem festiwalu organizowanego przy wsparciu Caritas parafii św. Jadwigi w Kmiecinie jest pogłębienie wiedzy na temat sztuki religijnej, budowanie relacji i współpracy mieszkańców Żuław i Mierzei Wiślanej oraz możliwość zaprezentowania własnego dorobku artystycznego przez rodzime zespoły, chóry i solistów mogących wziąć udział w imprezie prezentując po dwa przygotowane utwory.
       Aby wziąć udział w festiwalu, należy do 20 maja wypełnić kartę zgłoszenia i przesłać ją na adres: ks. Józef Kożuchowski, ul Żuławska 24, Kmiecin, 82-100 Nowy Dwór Gdański, tel. (55) 247-10-16. Karta zgłoszenia.
       Wykonawcy wraz z opiekunami przyjeżdżają na koszt własny w dniu festiwalu i zgłaszają przybycie w kruchcie kościoła. Festiwal jest jednoetapowy i rozpocznie się mszą świętą o godz. 14. Jury przyzna nagrody i wyróżnienia dla wszystkich uczestników. Przewidziano też poczęstunek dla wszystkich gości.
      
      
mk
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama