UWAGA!

Festiwal piosenki zimowej

W pierwszym festiwalu piosenki zimowej, zorganizowanym przez świetlicę Szkoły Podstawowej nr 9 wystartowały reprezentacje z dziewięciu elbląskich świetlic szkolnych. Jury miało problemy z przyznaniem pierwszej nagrody. Ostatecznie przyznano dwa równorzędne wyróżnienia.

- Podstawowym celem, jaki założyliśmy, organizując festiwal, jest rozśpiewanie dzieci - mówi Anna Barna-Kuczawska, kierowniczka świetlicy w SP 9. - Efekty przeszły nasze oczekiwania. Były nie tylko piosenki o zimie, ale także układy choreograficzne i specjalnie przygotowane do prezentacji stroje dzieci. Jury festiwalu przyznało dwie pierwsze nagrody w postaci radiomagnetofonów: świetlicy przy SP 15 za piosenkę „Bałwanek” i świetlicy SP 18 za piosenkę „Zima”. Dzieci ze świetlicy SP 18 za piosenkę „Słoneczko” otrzymały drugą nagrodę - radio. Wszyscy młodzi artyści zostali uhonorowani drobnymi upominkami, a dobrej zabawie towarzyszył słodki poczęstunek.
     
Andrzej Minkiewicz - Telewizja Elbląska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Uważam,żeto wspaniały pomysł dzieci zachęcane do krzystania ze Świetlicy. Okazuje sie że to nie tylko poczekalnia aż rodzice odbiorą zmęczone szkołą pocichy to również zangażowanie i zainteresowanie sie dziećmi. Jestem mamą laureatki pierwszego miejsca i tym badziej sie ciesze.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Mama Helenki(2007-01-19)
Reklama