UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Widzę, że studentom Wydziału Architektury PG zakazano już chyba wizjonerskiego projektowania dyplomowego słynnej Torpedowni w Babich Dołach i teraz przerzucono ich na odcinek zabytkowy, elbląski - bardzo ładnie, może będzie bardziej konstruktywnie:)Taką mam koncepcję na przyszłe edycje dla przyszłych roczników studentów, żeby może zamiast Galerii (wszak dobrze wiemy, że nic podobnego tam nigdy nie powstanie)spróbować może popuścić wodze fantazji a urbanistycznych talentów i spróbować zaprojektować porządnie Wyspę Spichrzów wraz z uwzględnieniem jej funkcji kulturo- i miastotwórczej, bo te żenujące projekty popełnione parę lat temu za gruby szmal na zlecenie ratusza zbierają dziś jedynie kurz, a i same były merytorycznie niewiele warte. Może wśród dzisiejszych studentek/ów pojawiłby się jakiś talent, który przynajmniej naszych nieudolnych włodarzy w tej kwestii wizjonersko potrafiłby zawstydzić? Hashtagi: #MyslNowa, #BlaskiPromiennymi
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    17
    3
    Sto Lat Planowania(2021-03-25)
  • @Sto Lat Planowania - ty talentu żadnego nie posiadasz, ani wiedzy
  • @Sto Lat Planowania - Widzę ktoś się zainspirował moim profilem. Jeżeli napiszę tutaj komentarz to tylko jako zalogowany użytkownik z konta powiązanego z mailem na moim facebookowym profilu. Nie żebym się zgadzał czy nie zgadzał z powyższym wpisem. Po prostu tylko ostrzegam, że widzę wszystko i wszędzie; )
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    2
    StoLatPlanowania(2021-03-27)
  • @Sto Lat Planowania - Patrząc na te prace miałbym pewnie raczej inne uwagi pod ich adresem niż to, że są bezcelowe jak Torpedownia. Tutaj mamy do czynienia z realną tkanką miasta w jego centrum i poważnym wyzwaniem. O samej El Galerii pisałem zresztą swego czasu po mojej wizycie w Elblągu gdzie jak pamiętam ubolewałem nad tym, że miejsce to jest mało rozreklamowane a posiada wyjątkowy potencjał. Jako temat pracy dla studentów w celu znalezienia formy i poszukiwania odpowiedzi jak można by to miejsce rozwiną i rozbudować to bardzo wskazany i ambitny temat i takie wyzwania architektoniczne są właśnie tym co uważam, że pokazuj czy ten czy inny student się coś na tych studiach nauczył.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    2
    StoLatPlanowania(2021-03-27)
Reklama