UWAGA!

Gimnazjaliści na scenie

W czwartek 11 maja w Zespole Szkół nr 2 przy uli. Browarnej 1 o godz. 16 rozpocznie się doroczny konkurs recytatorski gimnazjalistów.

- Z roku na rok uczniowie prezentują teksty na coraz to wyższym poziomie - mówi organizatorka imprezy Anna Adranowicz. - Uczniowie zaprezentują bogaty wybór utworów w języku polskim, angielskim i niemieckim. Dla najlepszych szkoła ufundowała nagrody książkowe. W jury zasiądzie m.in. kierownik Ośrodka Kultury Teatralnej przy Teatrze Dramatycznym, Tomasz Walczak.
     Publiczności zostanie także zaprezentowany spektakl kabaretowy „Siła”, w którym wystąpią uczniowie klas: II b i II d gimnazjum Zespołu Szkół nr 2.
     
PD

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Niewielkie nieporozumienie wkradło się do informacji :). Pozwolę sobie to sprostować jako że jestem organizatorką tego przedsięwzięcia. Konkurs recytatorski, który odbędzie się jutro o godz. 16 w naszej szkole, to okazja, by młodzi ludzie zaprezentowali teksty w j. polskim. Zoistanie także zaprezentowane przedstawienie pt. "Siła"- nie ma ono charakteru kabaretowego. Natomiast w róznych językach uczniowie zaprezentują utwory literackie podczas Koncertu dla rodziców: "Co nam w duszy gra", który organizujemy co roku. Pozdrawiam i serdecznie zapraszam. Pomyłki zdarzają się nawet najlepszym :).
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Anna Adranowicz(2006-05-10)
Reklama