UWAGA!

Humor „Moralnego Niepokoju”

W niedzielę 18 lutego humor elblążanom poprawiać będzie Kabaret Moralnego Niepokoju, który wystąpi w centrum kultury Światowid.

Któż nie zna tego kabaretu i skeczy: „Wizyta księdza”, „Lachony”, „Proszę Ciebie”, „Rozmowa z ministrem” i wielu innych? W lutym będzie okazja do tego, żeby zobaczyć „Moralny Niepokój” na żywo.
     - Humor ma wiele postaci i rozśmieszać można na różne sposoby - mówią członkowie Kabaretu Moralnego Niepokoju. - My robimy to tak, jak umiemy, w sposób, można rzec, tradycyjny, za wzory mając kabarety literackie, których głównym tworzywem jest słowo. Rezygnujemy zatem z techniki typu stroboskopy, lasery, mini dyski i inne technologie opatentowane przez NASA, nie jesteśmy teatrem wystawiającym wodewile, zabawnym baletem, komediową trupą pantomimiczną, standing comedians, wokalną bądź muzyczną formacją na wesoło. Jesteśmy kabaretem.
     Kabaret Moralnego Niepokoju wystąpi w elbląskim Światowidzie 18 lutego o godz. 20. Cena biletu 45 zł. Rezerwacji można dokonać telefonicznie, tel. 055 611 20 68.
     
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Kabaret moralnego niepokoju zawsze mnie rozbawia :) nawet gdy mam zły humor
 • Na żywo są o wiele "lepsi" niż w TV, więc warto pójść, ale ta cena... wrrr
 • Ej spoko super kabaret ja to zawsze oszczany jestem jak go oglądam ale ta cena HmMM przesada.....
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  KrOlLik(2007-01-15)
 • Byłem na nich raz za frajer na juwenaliach w Toruniu, ryczałem ze śmiechu, choć znałem większość numerów. Teraz 45 zl wolę osczędzić, ale jak ktoś nie był nigdy to polecam choć raz zobaczyć.
 • Pójdę i tak , ale cena za bilety jest zbyt wysoka, aby nasze biedne społeczeństwo mogło sobie pozwolić ,na kilka chwil rozrywki, kultury itp. Własciwie wszystkie propozycje i kinowe i teatralne oraz kabareowe, są zbyt drogie. Lansujemy kulturę, ale za jaką cenę?/?/?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Mona-lisa(2007-01-16)
 • To mój ukochany kabaret. Nie wyobarzam sobie nie iśc na ich wystep w Elblągu. Nawet bilety mam już kupione. Rezerwując nawet nie spytałam się o cenę. W Ich przypadku cena nie gra roli
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  fanka KMN(2007-01-21)
Reklama