UWAGA!

I jeszcze Walentynki...

W czwartkowy wieczór Galeria El zaprasza na koncert zatytułowany "Tańce świata". Teatr natomiast przygotował specjalną imprezę dla zakochanych.

Wystąpi młody klarnecista Wojciech Mrozek. Towarzyszyć mu będzie orkiestra kameralna Leopolis i zespól wokalny Menestreli. Gwiazdą koncertu będzie Lindsay Davidson - i jego szkockie dudy. Bilet na imprezę, która rozpocznie się o godz. 18, kosztuje 25 złotych.
     Walentynki w teatrze rozpocznie spektakl "Sie kochamy", który potwierdza stare porzekadło, iż stara miłość nie rdzewieje.
     - W programie jest również spotkanie z wróżką, recital piosenki autorskiej w kawiarenkowej oprawie, będzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z Amorkiem - zachęca Hanna Laska, rzecznik prasowy Teatru Dramatycznego w Elblągu. - Będzie również możliwość zdobycia Certyfikatu Jakości Miłości wydanego przez Urząd Stanu Cywilnego w Elblągu. Temperaturę miłości zmierzy Dariusz Barton, dyrektor teatru, wspólnie z Anną Szocik, kierownikiem USC.
     Na wieczór pełen miłosnych westchnień teatr zaprasza zakochanych w czwartek 14 lutego o godz. 18. Dwuosobowy karnet można kupić w cenie jednego biletu - 20zł.
     - Zabawę przygotowaliśmy wspólnie z salonem EMPiK - dodaje H. Laska. - Można się więc spodziewać niespodzianek i nagród.
AJ, A

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama