UWAGA!

Jedzie pociąg z daleka

Do udziału w konkursie wokalnym „Jedzie pociąg z daleka” zgłosiło się 15 osób z Elbląga i okolic oraz 10 osób z Kaliningradu.

W sobotę, 15 maja o godz. 12:00, w Sali Zielonej centrum kultury Światowid odbędzie się Międzynarodowy Konkurs Wokalny „Jedzie pociąg z daleka”. Uczestnicy wykonać mają jeden utwór z repertuaru elblążanina Ryszarda Rynkowskiego i jeden dowolnie wybrany.
     Konkurs wokalny odbywać się będzie w trzech kategoriach wiekowych: do 7 lat, od 8 do 13 lat i od 14 do 18 roku życia. Do udziału zgłosiło się piętnaście osób z Elbląga i okolic oraz dziesięć osób z Kaliningradu, które uczestniczyły w warsztatach wokalnych programu "Pomosty", jakie odbyły się w dniach 23 - 25 kwietnia br.
     - Wykonawcy zaprezentują dwa utwory - jeden o dowolnym charakterze, drugi Ryszarda Rynkowskiego. Czas występu nie może przekroczyć 8 minut. Jury będzie brało pod uwagę intonację, emisję głosu, dykcję, dobór repertuaru i ogólny wyraz artystyczny – mówi Daria Sulżycka z "Promyka".
     Nagrody, trzy w każdej kategorii wiekowej, stanowią upominki i sprzęt muzyczny, m.in. discmany, a także płyty Ryszarda Rynkowskiego oraz zdjęcia z autografami słynnego elblążanina.
     Bilety w cenie 2 zł do nabycia w dniu imprezy.
L

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama