UWAGA!

Jutro wieczór Krzysztofa Daukszewicza

Elbląg, Jutro wieczór Krzysztofa Daukszewicza

Dla uczciwych jest to piekło, dla cwaniaków raj, dla głupich głupota, dla mnie to mój kraj. To fragment „Listu do Hrabiego” Krzysztofa Daukszewicza. Już jutro, 7 czerwca ten satyryk przyjedzie do Elbląga.

Krzysztof Daukszewicz to znany satyryk, felietonista, tekściarz, poeta, gitarzysta i kompozytor. Początki działalności estradowej artysty przypadają na koniec lat 70-tych, gdy współtworzył kabaret Gwuść. Współpracował z wieloma kabaretami, koncertował z licznymi artystami, m.in. z Januszem Gajosem tworzył kabaret Hotel Nitz. Jest autorem kilkunastu książek. Przez lata zdobył wiele nagród na festiwalach satyry i humoru w całym kraju.
     Obecnie Krzysztof Daukszewicz występuje z własnymi programami satyrycznymi. Nazywany „błyskotliwym i zjadliwym komentatorem naszej rzeczywistości”, ma charakterystyczne poczucie humoru. Artysta nie boi się krytykować i wytykać błędy polskiego społeczeństwa, potrafi też śmiać się z siebie.
     Jutro, 7 czerwca, Krzysztof Daukszewicz wystąpi przed elbląską publicznością, w Światowidzie zaprezentuje swoje najlepsze monologi i piosenki. Początek koncertu o godz. 19. Bilety - 30 zł.
     
OK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama