UWAGA!

----

Kiermasz sztuki w Muzeum

 Elbląg, Kiermasz sztuki w Muzeum

W najbliższą sobotę (14 listopada) w godz. 12-15 elbląskie Muzeum zaprasza na nową imprezę cykliczną pt. „Kiermasz sztuki”.

– Wielu elblążan, którzy cenią w swoim otoczeniu nietuzinkowe przedmioty, zna już organizowane w Muzeum giełdy kolekcjonerskie – mówi Ewa Trocka z elbląskiego Muzeum. – Targi staroci stanowią doskonałą okazję do wzbogacenia swoich domowych kolekcji w cenne meble, zegary, naczynia szklane i ceramiczne. Jednak często do naszych wnętrz szukamy również obrazów, rycin, grafik czy przedmiotów rękodzieła artystycznego. Przedmiotów, których nie możemy przecież kupić w dużych sieciach sklepów. Stąd pomysł na stworzenie nowej, muzealnej imprezy pt. „Kiermasz Sztuki”.
       Kiermaszowe spotkania ze sztuką odbywać się będą raz w miesiącu, zawsze w sobotę i będzie można na nich obejrzeć lub kupić obrazy elbląskich twórców. Na pierwszym spotkaniu zaprezentują swoją twórczość m.in. Sławomir Zawistowski i Janusz Romanowski. W asortymencie stoisk znajdą się również przedmioty rękodzieła artystycznego oraz inne unikatowe „bibeloty”, które stanowić mogą doskonały upominek dla naszych bliskich.
       Impreza odbywać się będzie w budynku Podzamcza elbląskiego Muzeum przy Bulwarze Zygmunta Augusta 11, wstęp wolny.
      
      

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama