UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Klub Instruktora Teatralnego

W Młodzieżowym Domu Kultury reaktywowano działalność Klubu Instruktora Teatralnego. Jego członkami są głównie nauczyciele-poloniści, interesujący się problematyką „żywego słowa”.

W klubie mogą wymieniać doświadczenia na tematy repertuarowe i wszystkie inne przydatne w codziennej pracy z dziećmi i młodzieżą, np. dotyczące ruchu scenicznego, funkcjonowania aparatu mowy (artykulacji, dykcji, oddechu, impostacji), interpretacji itp. Będą też prowadzić dyskusje w sprawie wydarzeń teatralnych, literackich czy filmowych i uczestniczyć w liczących się spektaklach regionu i kraju.
     Kolejne spotkanie instruktorów odbędzie się w czwartek 22 listopada o godz. 17 w Młodzieżowym Domu Kultury przy ul. Bema 37. Temat dyskusji „Być Kobietą” poprowadzi psycholog.
oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama