UWAGA!

Koncert dla Ewy

W czwartek 18 stycznia o godz. 19 w Galerii EL odbędzie się niezwykły koncert Ad Memoriam Ewy, poświęcony w całości tragicznie zmarłej w listopadzie ubiegłego roku Ewie Kilińskiej.

W trakcie koncertu zorganizowanego przez osoby Ewie najbliższe wystąpią zespół jazzowy Młodzieżowego Domu Kultury oraz M.G. GROUP w składzie: Marcin Gawdzis, Szymon Zuehlke, Artur Olewniczak, Tomasz Siwiński, Piotr Lewańczyk oraz Bartosz Krzywda.
     Wstęp na koncert jest wolny.
     
ET
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Serdecznie zapraszam wszystkich przyjaciół, znajomych ś.p. Ewy a także miłośników muzyki jazzowej.Jest to swojego rodzaju muzyczny hołd dla Ewy, która lubiła i ceniła jazz,często bywała na naszych koncertach.Dwa zespoły zaprezentują dość szerokie spectrum gatunkowe, od spokojnych ballad po bardziej funkowe brzmienie.Pomiędzy zespołami przeczytane zostaną fragmenty poezji Toma S.Eliota.
 • Chciałbym jeszcze raz serdecznie podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tego wyjątkowego koncertu.Wspaniałym kolegom muzykom, dyr.Galerii El panu Zbyszkowi Opalewskiemu,pani Joannie za poezję, Bogusiowi za piękne portrety Ewy.No i oczywiście wszystkim , którzy byli tego wieczoru w Galerii, za za serce i obecność.To dla Ciebie Ewo....
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  ArturOlewniczak(2007-01-19)
 • Na perkusji grał wysmienity muzyk Tomasz Sowiński( nie Siwiński)