UWAGA!

Koncert Galowy Broadway 2014 – Artyści Świata

Elbląg, Koncert Galowy Broadway 2014 – Artyści Świata

Złoty podział, czyli boska proporcja Requiem Mozarta – to jeden z tematów choreograficznych, który pojawi się podczas tegorocznego Koncertu Galowego Broadway 2014 – Artyści Świata. Gala odbędzie się w Teatrze im. Aleksandra Sewruka w Elblągu w najbliższy czwartek (26 czerwca) o godz. 18.30. Na scenie pojawią się także inne taneczne interpretacje muzyki klasycznej i współczesnej. Będzie czas na zadumę, ale także czas na rozrywkę, której z pewnością dostarczą nasi tancerze.

„Koncert Galowy Broadway 2014 – Artyści Świata” to już ósma impreza podsumowująca pracę uczniów Szkoły Tańca Broadway i Stowarzyszenia Broadway w Elblągu.
       Tematem przewodnim tegorocznego Koncertu Galowego są Artyści Świata. Nasi pedagodzy i tancerze starannie przygotowali choreografie do utworów artystów, którzy znacząco wpisali się historię muzyki.
       Widzowie będą mogli obejrzeć między innymi Suitę Baletową „Requiem Mozarta” – choreografię do jednego z największych utworów sakralnych Wolfganga Amadeusza Mozarta - jego ostatniej, niedokończonej kompozycji. Na scenie pojawią się także inne taneczne interpretacje muzyki klasycznej i współczesnej. Będzie czas na zadumę, ale także czas na rozrywkę, której z pewnością dostarczą nasi tancerze.
       Podczas Koncertu zaprezentują się także uczniowie Akademii Musicalowej, której realizację wspiera Urząd Miasta w Elblągu.
       Życzymy Państwu niezapomnianych wrażeń artystycznych.
      
       Ostatnie bilety-cegiełki do nabycia w kasie teatru przed Galą.
      
Patronem medialnym Gali jest Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl

      
organizatorzy
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama