UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Koncert muzyki chóralnej

 
Elbląg, Koncert muzyki chóralnej

Dział Audiowizualny Gotycka.pl Biblioteki Elbląskiej wspólnie z Uniwersytetem III Wieku i Osób Niepełnosprawnych w Elblągu zapraszają w poniedziałek 11 czerwca o godz. 17 do Sali „U św. Ducha” na koncert Chóru Redemptoris z Elbląga pod batutą Leszka Goska. Wstęp wolny.

Chór Redemptoris liczy 67 osób. Jego kierownikiem artystycznym i dyrygentem jest Leszek Gosk. Swoją działalność zapoczątkował w 1989 r. przy Parafii Matki Bożej Królowej Polski w Elblągu, prowadzonej przez Ojców Redemptorystów. Od tego czasu zyskał dużą renomę, koncertując w wielu miastach naszego kraju, jak również za granicą. Występował w Niemczech, Belgii, Holandii, Czechach, Słowacji, we Włoszech i na Litwie.
       Miłośnicy muzyki chóralnej będą mieli okazję posłuchać m.in. pieśni o charakterze maryjnym skomponowanej przez ks. Jana Żukowskiego „Modlitwa do Bogarodzicy” do słów Juliusza Słowackiego; „Vapensiero”, fragmentu opery „Nabucco” Giuseppe Verdiego; „Alleluja” z Oratorium „Messiach” Georga Friedricha Haendla; fragmentów z musicalu „Skrzypek na dachu” oraz kilka utworów w klimacie muzyki gospel.
      
      
      
Aleksandra Buła, BE
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama