UWAGA!

Koncert muzyki romantycznej

Elbląskie Towarzystwo Kulturalne i Muzeum w Elblągu zapraszają na "Koncert muzyki romantycznej" w wykonaniu Piotra Reicherta (altówka) i Galiny Parfenowej (fortepian). Koncert odbędzie się w sali koncertowej muzeum w piątek 24 października br. o godz. 18.00.

Piotr Reichert jest profesorem warszawskiej i białostockiej Akademii Muzycznej. Oprócz pracy dydaktycznej prowadzi działalność artystyczną jako solista i kameralista. Jest członkiem warszawskiej "Cantaty" - zespołu, który jest laureatem międzynarodowych konkursów kameralistyki w Paryżu, Monachium i Tokio.
     Galina Parfenowa jest absolwentką konserwatorium muzycznego w Mińsku. Przez 15 lat była pracownikiem dydaktycznym tej placówki. Od 1991r. pracuje w Zespole Szkół Muzycznych w Elblągu jako nauczycielka gry i akompaniator. Znana jest szczególnie jako wybitny akompaniator, dlatego jest często zapraszana przez artystów na koncerty oraz konkursy krajowe i zagraniczne.
     Piotr Reichert i Galina Parfenowa wystąpią razem 24 października w sali koncertowej Muzeum w Elblągu. W programie F. Schubert - Sonata a-mol "Arpeggione" i J. Brahms - Sonata e-mol op. 38. Bilety w cenie 5 zł będą do nabycia przed koncertem.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama