UWAGA!

Koncert Noworoczny 2018 już w sobotę

 Elbląg, Koncert Noworoczny 2018 już w sobotę
fot. Anna Dembińska, arch. portel

W sobotę (6 stycznia) poznamy laureatów nagród Prezydenta Elbląga za rok 2017. Tradycyjnie już w wieczór Trzech Króli w Teatrze im. Aleksandra Sewruka odbędzie się Koncert Noworoczny, podczas którego prezydent Witold Wróblewski wręczy nagrody za wybitne osiągnięcia w pracy na rzecz społeczności naszego miasta za ubiegły rok.

Po raz pierwszy Nagrody Prezydenta przyznane zostały w 1991 roku. Do tej pory wyróżnienie to otrzymało 200 laureatów indywidualnych i zbiorowych. W sobotę do tego zacnego grona dołączy kolejnych dziewięciu nagrodzonych, którzy otrzymają wyróżnienia w dziedzinach: kultura i sztuka, działalność gospodarcza, działalność oświatowa i pedagogiczna, ochrona środowiska, służba zdrowia, opieka społeczna, sport i turystyka oraz w kategorii inne. Prezydent przyznał również nagrodę specjalną.
      
       Galę uświetni koncert pt. „Muzyka Świata” w wykonaniu Marcina Wyrostka i Elbląskiej Orkiestry Kameralnej pod batutą Rafała Janiaka.
      
       Sobotni Koncert Noworoczny transmitowany będzie na żywo w telewizji Truso.tv (kanał 140 w sieci Vectra) oraz na profilu facebookowym Truso.tv. Początek transmisji o godz. 18. Retransmisję wręczenia nagród elblążanie będą mogli obejrzeć również w telewizji Truso.tv w niedzielę – 8 stycznia o godz. 18.
      
Joanna Urbaniak, rzecznik prasowy prezydenta Elbląga
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • A tzw TVP regionalna olsztyn w tamtym roku milczała na temat Elbląga i osiągnięć w każdej dziedzinie i w tym 2018 roku milczy. Zresztą to jest tv tylko olsztyna a nas nie interesuje.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Szczerze(2018-01-05)
  • A tvp regionalna milczy cały czas o tym co się dzieje w Elblągu. zajeci są pokazywaniem wioski olsztyna i to każdego dnia.
Reklama