UWAGA!

Koncertowy styczeń u Sąsiadów

 Elbląg, Koncertowy styczeń u Sąsiadów

Rok 2015 w Pubie Sąsiedzi zapowiada się bardzo muzycznie. Zaczynamy już od stycznia i przedstawiamy elblążanom zestawienie koncertów na najbliższe dni.

9.01.2015 Sąsiedzi grają dla WOŚP
       Tego wieczoru już od 17 usłyszeć będzie można występy elbląskich oraz okolicznych kapel. Wszyscy grają we wspólnym celu. Przyjdź, wejdź, posłuchaj, a przy okazji włóż do puszki drobny datek.
       Zagrają:
       - Dominika i Paulina Trochowskie oraz Bartosz Kwidzyński (Elbląg)
       - Euforia - Rock (Mikołajki Pomorskie)
       - The PALE ASS - Punk rock (Elbląg)
       - Parallel Universe - Metalcore / Hardcore (Malbork)
       A już od godz. 21 celem przedłużenia wspaniałego dnia zapraszamy do pozostania na cyklicznych koncertach które odbywają się w każdy 2 piątek miesiąca, czyli “Biesiada Szantowo-muzyczna u Sąsiadów”. W czasie wieczoru gra Marek Płoński. Chcesz dołączyć, wpadnij z gitarą i zagraj z nami.
       Wstęp na oba wieczory wstęp wolny.
      
       15.01.2015 Health & Nature Night
       Wieczór dla miłośników Hip Hop oraz Reggae. Zagrają już od 20.00: PIKERS, WACTOJA, MVZR, MFC, LUTER ONE
       Wstęp 10 zł.
      
       16.01.2015 Vierna + Bregma + Parallel Universe
       Vierna to Gdański zespół rockowy założony w 2006 roku przez Wojciecha Buczyńskiego. Wiosną 2008 roku, utwór „Nie ma nas” zajmuje drugie miejsce na liście przebojów Radia Gdańsk w edycji „Przebojem na antenę”. W dorobku zespołu również walka o występ na festiwalu Top Trendy oraz wraz z utworami „Nie ma nas” oraz „Kopalnia” 1 miejsca na listach przebojów Radia Kaszebe. Od 2013 roku w zespole występuje nowa wokalistka – Marion Jamickson, ex wokalistką zespołu Empire i półfinalistka 3 edycji programu Must Be The Music.
       Bregma to Gdański zespół, który wykonuje szeroko rozumianą muzykę rockowo-metalową, zawierającą elementy eksperymentalne. Ten projekt stał się kompilacją wszystkich zdobytych wcześniej muzycznych doświadczeń. Przemyślane oraz umiejętne żonglowanie czterema instrumentami sprawia, iż proponowany przez grupę finalny produkt pozbawiony jest jakichkolwiek kompromisów.
       Parallel Universe to zespół grający muzykę w klimatach metalcore/hardcore, składający się z pięciu indywidualności, które wspólnie tworzą ich własny wszechświat równoległy. Debiutowali koncertowo na początku października 2014 przed zespołem Cochise.
      
       23.01.2015 Janusz Zdunek(zespół KULT, BULDOG, KAZIK STASZEWSKI) + Marienburg
       Janusz Zdunek: trąbka, organy, syntezator i elektronika, Irek Kaczmar - gitara basowa, Rafał Baca – perkusja.
       To trio które penetruje przeróżne obszary muzyczne czerpiąc z całego bogactwa dostępnych inspiracji, od twórczości ludowej, poprzez jazz do ikon popkultury.Zespół regularnie koncertuje w klubach i na festiwalach; odwiedził Olsztyńskie Lato Artystyczne, Olsztyńską Trzydniówkę Teatralną, Rura Jazz Festiwal (Wrocław), Międzynarodowy Festiwal Kina Niezależnego "Filmowa Góra" (Zielona Góra), Malborski Przegląd Muzyczny, Ogólnopolski Niezależny Przegląd Form Dokumentalnych "Nurt" (Kielce), Festiwal "Energia Dźwięku" (Wrocław), Bydgoskie Artystyczne Lato, "Zacieralia" (Warszawa). Muzycy nagrali ścieżkę dźwiękową do filmów "Pokonać siebie" i "Autonaprawa" oraz wykonują na żywo muzykę do "Symfoni i zmysłów" / "Flesh And The Devil", filmu niemego z 1926 roku z Gretą Garbo w roli głównej.
       Ten niezapomniany jazzowy projekt rozpoczniemy ok. godziny 20.
      
       24.01.2015 PAWEŁ MAŁASZYŃSKI Z ZESPOŁEM COCHISE + UNCLE JEYPHON
       Uncle Jeyphon
       Kapela z północnej Polski (Gdańsk, Elbląg), której muzyka stanowi autorską koncepcję przedstawiającą zupełnie nowy punkt widzenia na powszechny gatunek muzyczny jakim jest rock. Na swoim dorobku mają zwycięstwo na elbląskim festiwalu Elbląg Rocks Europa.
       COCHISE
       Zespół powstał w 2004 roku w Białymstoku. Muzyka jaką grają to połączenie rocka, metalu i grunge’u. Dorobek zespołu, poza debiutanckim demo „9”, obejmują: płyta „Still Alive” (2010 r.) , cover Danzig’a „Lick the blood off my hands”, który ukazał się na kompilacji „Tribute to Danzig – Dark side of the blues” (2010 r.) oraz płyta „Back to Beginning” (2012 r. Mystic Production).
       10 lutego 2014 roku premierę miała trzecia płyta „118”, której wydawcą jest Metal Mind.
       Cochise grali na wielu znanych i cenionych festiwalach takich jak: Węgorzewo , Cieszanów Rock Festiwal, Seven Festiwal, Impact Festiwal...
       Zespół jest w trasie koncertowej po Polsce Północnej i wystąpi po raz pierwszy w Elblągu!
       Na wokalu występuje aktor i znakomity muzyk Paweł Małaszyński, na gitarze Wojtek Napora, na basie Radek Jasiński oraz przy perkusji Czarek Mielko
       Wstęp:
       Przedsprzedaż 20 zł, w dniu koncertu 30 zł,
       Serdecznie zapraszamy.
       Bilety już  w sprzedaży.
      
       25.01.2015 She Made Me Do It (Londyn) + (support Traces To Nowhere)
       Po raz pierwszy w Polsce - tylko trzy koncerty w naszym kraju!
       Projekt gitarzysty Will Crewdson, grał m.in. z Peter Murphy(Bauhaus), Fresh For Lulu, Celine Dion, Adam Ant i inni.
       Skład:
       Shaheena Dax - wokal, klawisze
       Will Crewdson - gitara, klawisze
       She Made Me Do It-electro zmieszane z energetyczną gitarą.
       Traces to Nowhere
       To projekt z Warszawy założony w 2010 roku. Nazwa zespołu to tytuł pierwszego odcinka serialu ‘Twin Peaks’, który stanowi pozamuzyczną inspirację dla członków zespołu. Już od początku istnienia zespół stara się nie zamykać w jednym nurcie muzycznym. Ich muzyka to mieszanina bardzo różnych dźwięków, zaczerpniętych zarówno z post metalu i post rocka, czy industrialu, ale też z szeroko pojętej alternatywy, zahaczającej nawet o trip-hop. Dzięki odrzuceniu ram ich twórczość wymyka się schematom, oddając przestrzeń muzyce i słowom. Utwory Traces to Nowhere to przede wszystkim ciężkie, wielowarstwowe kompozycje, wzbogacone o melodyjny wokal.
       Wstęp 20 zł.
      
       30.12.2015 Antigma + Rape on Mind
       ANTIGAMA
       to już legenda polskiej sceny ekstremalnego niekonwencjonalnego grania, który brał udział m.in. w 65 rocznicy Powstania Warszawskiego oraz spektaklach Marcina Libery jak również spektaklu Piekło z instytutem Mickiewicza. Zespół ma w swoim dorobku sporo płyt jak i koncertów w Polsce, Europie i USA gdzie grał na jednym z największych amerykańskich festiwali muzyki ekstremalnej Maryland Deathfest, na którym będzie gościł również w roku 2015.
       RAPE ON MIND
       zalicza się do fali zespołów pokręconych inspirujących się takimi wykonawcami jak Kobong, Nyia, Neurosis, Dillinger Escape Plan.... Zespół promuje u boku Antigamy swój debiutancki album "Downwards". Płyta zebrała bardzo dobre recenzje.
       Wstęp 10 i 15 zł.
      
       Zapraszamy również do śledzenia naszych na stronie www.pubsasiedzi.pl.
       Przygotowaliśmy wiele więcej dla elblążan, więc warto śledzić to co u Sąsiadów się dzieje.
      
organizatorzy

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama