UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Konkurs dla gimnazjalistów

CKiWM Światowid zaprasza uczniów gimnazjów do udziału w konkursie na plakat pt. „Kultura moim żywiołem”. Do wygrania atrakcyjne nagrody rzeczowe oraz zaproszenia dla całej klasy na projekcję filmową.

Konkurs adresowany jest do uczniów szkół gimnazjalnych z Elbląga i okolic. Zorganizowano go w ramach projektu „Kultura moim żywiołem - odcinek 1. Morze”, mającym na celu zobrazowanie przenikania tego samego motywu - motywu morskiej wędrówki - do różnych dziedzin sztuki (muzyki, fotografii, filmu i literatury).
     Prace konkursowe w formie plakatu wykonanego dowolną techniką, o minimalnym rozmiarze A3, należy przesłać na adres: CKiWM Światowid, Plac Kazimierza Jagiellończyka 1, 82-300 Elbląg, z dopiskiem: „Kultura moim żywiołem” (lub też przynieść osobiście) do 21 listopada 2007 r. do godz. 16. Każdy uczestnik może zgłosić na konkurs tylko jedną pracę. Praca powinna zostać podpisana (imię, nazwisko, wiek, szkoła, klasa, numer telefonu).
     Jury konkursu w składzie: przedstawiciel Światowida, plastyk i historyk sztuki wyłoni 10 laureatów.
     Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 23 listopada. Autorzy najciekawszych prac otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe oraz zaproszenia dla całej klasy na bezpłatną projekcję filmu „Patrol” (USA, 2006 r.) w dniu 28 listopada.
     Nadesłane plakaty wejdą w skład wystawy pokonkursowej.
     Konkurs realizowany jest w ramach Programu operacyjnego „Rozwój inicjatyw lokalnych” ogłoszonego przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama