UWAGA!

Konkurs dla gimnazjalistów

CKiWM Światowid zaprasza uczniów gimnazjów do udziału w konkursie na plakat pt. „Kultura moim żywiołem”. Do wygrania atrakcyjne nagrody rzeczowe oraz zaproszenia dla całej klasy na projekcję filmową.

Konkurs adresowany jest do uczniów szkół gimnazjalnych z Elbląga i okolic. Zorganizowano go w ramach projektu „Kultura moim żywiołem - odcinek 1. Morze”, mającym na celu zobrazowanie przenikania tego samego motywu - motywu morskiej wędrówki - do różnych dziedzin sztuki (muzyki, fotografii, filmu i literatury).
     Prace konkursowe w formie plakatu wykonanego dowolną techniką, o minimalnym rozmiarze A3, należy przesłać na adres: CKiWM Światowid, Plac Kazimierza Jagiellończyka 1, 82-300 Elbląg, z dopiskiem: „Kultura moim żywiołem” (lub też przynieść osobiście) do 21 listopada 2007 r. do godz. 16. Każdy uczestnik może zgłosić na konkurs tylko jedną pracę. Praca powinna zostać podpisana (imię, nazwisko, wiek, szkoła, klasa, numer telefonu).
     Jury konkursu w składzie: przedstawiciel Światowida, plastyk i historyk sztuki wyłoni 10 laureatów.
     Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 23 listopada. Autorzy najciekawszych prac otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe oraz zaproszenia dla całej klasy na bezpłatną projekcję filmu „Patrol” (USA, 2006 r.) w dniu 28 listopada.
     Nadesłane plakaty wejdą w skład wystawy pokonkursowej.
     Konkurs realizowany jest w ramach Programu operacyjnego „Rozwój inicjatyw lokalnych” ogłoszonego przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
oprac. PD

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama