UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Konkurs fotograficzny „Zaczytany Elbląg”

Elbląg, Konkurs fotograficzny „Zaczytany Elbląg”

Zapraszamy elblążan do udziału w konkursie fotograficznym pt.„Zaczytany Elbląg" , który ma na celu propagowanie mody na czytanie. Na konkurs można przesyłać zdjęcia zachęcające do czytania, których motywem przewodnim będą książki i Elbląg.

Mogą to być również zdjęcia z czytającymi elblążanami na wakacjach. Inwencję twórczą pozostawiamy autorom zdjęć. Zachęcamy do czytania i fotografowania oraz nadsyłania zdjęć. Konkurs „Zaczytany Elbląg" ma na celu rozpowszechnianie mody na czytanie. Chcielibyśmy, aby był formą zabawy, a nie poważnego konkursu fotograficznego. Okres wakacji sprawia, że częściej niż zwykle sięgamy po książkę i aparat fotograficzny, dlatego zachęcamy Was do udziału w konkursie. Nagrodami w konkursie będą książki.
      
       Najważniejsze punkty dotyczących konkursu:
       1. Fotografie należy przesyłać drogą mailową na adres: a.bula@bibliotekaelblaska.pl lub d.zylowski@bibliotekaelblaska.pl
       2. Konkurs potrwa od 5 lipca do 31 sierpnia, w tym terminie można nadsyłać zdjęcia na konkurs.
       3. Spośród nadesłanych zdjęć najciekawsze zostaną nagrodzone.
       3. Nagrodami w konkursie będą książki pozyskane od Sponsorów.
       4. Przesyłając zdjęcie na konkurs, jego właściciel wyraża jednocześnie zgodę na umieszczenie zdjęcia na stronie internetowej Biblioteki Elbląskiej oraz profilu Biblioteki na serwisie społecznościowym Facebook.
       5. Pamiętajcie, aby zapytać o zgodę osoby trzecie, jeśli znajdą się takie na zdjęciach.
       5. Uczestnik konkursu może przesłać dowolną ilość zdjęć.
       6. Przesyłane zdjęcia nie muszą być zdjęciami „artystycznymi”, liczy się przede wszystkim Wasza pomysłowość.
      
       Liczymy, że w okresie wakacyjnym napłynie do nas bardzo dużo zdjęć i uda się zorganizować wystawę, która zaprezentuje najciekawsze z nich.
      
Aleksandra Buła, Biblioteka Elbląska im. Cypriana Norwida
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama