UWAGA!

Księżycowa statuetka przyznana

Elbląg, Księżycowa statuetka przyznana
(fot. PS)

Recitalem elblążanki Ewy Ostrowskiej rozpoczęły się w piątek (29 sierpnia) XII Elbląskie Noce Teatru i Poezji - Festiwal Piosenki Wartościowej. Po nie wystąpili laureaci najważniejszych ogólnopolskich festiwali piosenki oraz - jako gwiazda wieczoru - Justyna Steczkowska. Zobacz fotoreportaż .

Publiczność miała okazję nie tylko wysłuchać ciekawych głosów, ale także przyznać księżycową statuetkę. Powędrowała ona w ręce duetu Anna Karamon i Aleksandra Nowak - laureatek Ogólnopolskich Spotkań Zamkowych „Śpiewajmy poezję”.
     Justyna Steczkowska zaśpiewał piosenki z najnowszej płyty „Daj mi Chwilę”, ale także utwory z innych albumów.
     - Ten koncert był niesamowity, mimo późnej pory i zimna Justyna Steczkowska oczarowała nas swoim głosem, wdziękiem i magnetyzmem. Niewątpliwie podgrzała atmosferę i od razu zrobiło się ciepło - powiedziała jedna z uczestniczek Festiwalu.
     - Dzisiaj po raz pierwszy byłem na koncercie Justyny Steczkowskiej i muszę przyznać, że to jeden z najlepszych koncertów w moim życiu. Artystka wytwarza nie tylko na scenie, ale także na widowni, niesamowity klimat, przyciąga nas swoim magnetyzmem. Ma duży kontakt z publicznością, przez co jeszcze bardzie przemawiają do nas jej utwory - mówi jeden z widzów.
oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama