UWAGA!

Kto chce wystąpić na BAZUNIE?

Jak już informowaliśmy, jeden z najstarszych przeglądów piosenki studenckiej Bazuna odbędzie się w tym roku w Elblągu – pod koniec czerwca na podzamczu elbląskiego Muzeum. Elbląskie kwalifikacje na Bazunę odbędą się w sobotę 22 kwietnia o godz. 17 w Młodzieżowym Domu Kultury.

Wykonawcy chętni do udziału w części konkursowej powinni zgłaszać się w MDK-u w dniu imprezy, na pół godziny przed rozpoczęciem. Na miejscu nie będzie perkusji, wykonawcy wykorzystujący ten instrument muszą go ze sobą przynieść. Pytania odnośnie imprezy można kierować pod adres: konkurs@bazuna.art.pl.
     W sobotę 22 kwietnia poza konkursem wystąpią KAVKA, Kamil Badzioch, BENIBE i Marek Płoski.
     Czerwcowa Bazuna w Elblągu będzie już 34. Ogólnopolski Turystyczny Przegląd Piosenki Studenckiej Bazuna odbywa się od roku 1971; organizowany jest nieprzerwanie przez Studencki Klub Turystyczny Politechniki Gdańskiej. Przegląd wielokrotnie zmieniał swoje miejsce - od pierwszych edycji w gdańskim klubie Żak poprzez tzw. cykl zamkowy (Gniew, Malbork, Kwidzyn) po przeglądy z ostatnich lat ostatnich odbywające się w Trójmieście i okolicach.
     Mówi organizator Bazuny w Elblągu Tomasz Kończak:
PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama