UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Autorzy wcześniejszych publikacji o tych wsiach niech lepiej sprawdzą czy zdania i akapity ich autorstwa nie znalazły się w tej książce, ten pan już był łapany na plagiatach i nigdy się ich nie wstydził, więc można się spodziewać dalszego ciągu. Dziwię się że znajdują się jeszcze wydawcy na "autora"dla którego kopiuj-wklejki to metoda badawcza. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  18
  9
  Bramka(2021-04-15)
 • @Bramka - Nie masz nic lepszego do roboty. Nie ukrywaj się pod głupim pseudonimem, bo i tak wiem kim jesteś. Błyszczysz w tym necie jak folia aluminiowa. Boli cię fakt, że nigdy nie będziesz miała takiej wiedzy?Żałosna w każdym calu. Sfrustrowana baba, która babra się w go, . .. e, nie mając swojego życia. Hejt to twoja specjalność, jesteś z tego znana "pani"wszechwiedząca. temu Xzłowiekowi to mozesz sznurówki wiązać.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  21
  mesaja(2021-04-15)
 • @mesaja - Ja też wiem kim jesteś. Po skrzypieniu słomy w butach słychać 😊 Piszę prawdę na której odparcie nie masz nic, jedynie próby obrażania dyskutantów, lecz już przyzwyczaiłam się do tego. Co do owego pana i jego praktyki kopiowania cudzych tekstów i zdjęć oraz pogardy dla ludzi, z którą się bez wstydu obnosi (kto widział jego komentarze na FB, ten zapoznał się z drugim obliczem tego rzekomo kulturalnego człowieka), to tu nie ma czego zazdrościć. Raczej ubolewać, że nasze miasto tak obniża własne standardy hodując sobie takie autorytety. Hejt to bynajmniej nie moja specjalność, z radością chwalę tych którzy tworzą coś naprawdę od siebie nie idąc po trupach i z godnością działają dla naszego miasta i jego społeczności. Np. książki pana Glinieckiego, które nie udają że są wynikiem kwerendy archiwalnej, ale rzeczywiście nią są.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  19
  5
  Bramka(2021-04-15)
 • @Bramka - Bardzo przepraszam że pytam ale kto pyta to jak mówią nie błądzi: Ten pan Gliniecki to ten od naszej kameralnej orkiestry czy ten z Gazety Olsztyńskiej?
 • @Bramka - Sloma to tobie z butów wystaje, obejrzyj się dobrze, bo się w nią zaplączesz. Nie obrażam cię bo nawet na obrazę u mnie trzeba sobie zasłużyć. Ty na to nie zasługujesz. Wiesz kim jestem, bo jak szpicel zaglądasz tam gdzie cię nie chcą. Komentarze Pana Lecha to Jego prywatna spraw, nie tobie je oceniać. Zdaje się, że to jeszcze jest wolny kra i każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie. Mniue interesue Jego wiedza nie prywatne komentarze. Tak na marginesie, To z nudów je przeglądsz?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  19
  mesaja(2021-04-15)
 • @Bramka - Odniosę się jeszcze do komentarza który pojawił się na pewnej grupie pod linkiem do tego tekstu: "Nie rozumiem DLACZEGO osoby postronne wnikają w "plagiaty"? Czy to sa ich slowa, jesli w ogole sa ? Uwazam ze to jest sprawa pomiędzy autorem a właścicielem jakiegoś tekstu ale Polacy to taki narod ze wszedzie musza wsadzic swoj nos". Otóż sprawa jest prosta - plagiat to nie sprawa prywatna tylko problem społeczny. Oszustwo również względem czytelników którzy później wprowadzeni w błąd zachwycają się wiedzą człowieka, który się pod daną rzeczą podpisał, a nie wobec pracą jej rzeczywistego autora, który w przeciwieństwie do kopiowacza naprawdę zrobił kwerendę historyczną, uporządkował informacje i ubrał je w słowa. W nieprzyjemnej sytuacji stawiani są także wydawcy, którzy przyjmują tekst wierząc iż jest on w pełni autorski, podczas gdy narusza prawa osób trzecich i tylko od spostrzegawczości i chęci autorów pierwotnych zależy, czy i kiedy wpłynie pozew. Przykład poniżej: "benedyktyńska praca"Lecha Słodownika po lewej, po prawej tekst profesora Andrzejewskiego z którego L. S. przepisał a nie zaznaczył faktu, że to bezpośrednie cytaty całymi zdaniami włączone w ciąg tekstu.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  16
  5
  Bramka(2021-04-15)
 • @Bramka - DRAMAT! Świetny przykład! Dramat!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  10
  2
  Na_uilicy_mówia(2021-04-15)
Reklama