UWAGA!

Letni Jarmark Rękodzieła w Muzeum Miasta Malborka

 Elbląg, Letni Jarmark Rękodzieła w Muzeum Miasta Malborka

Muzeum Miasta Malborka zaprasza rękodzielników na Letni Jarmark Rękodzieła. Wystawcy będą mogli wystawić swoje przedmioty w ogrodzie Muzeum w każdy wakacyjny weekend, z wyłączeniem 10-11 lipca.

Pierwszy jarmark odbędzie się 19-20 czerwca. Opłata za wystawienie stoiska wynosi 25 zł za dzień. Sprzedaż może być prowadzona w godzinach 11.00-18.00. Każdy z zainteresowanych wystawców organizuje stoisko we własnym zakresie, jeśli jednak nie ma takiej możliwości, Muzeum dysponuje trzema stoiskami, które mogą być wypożyczane rotacyjnie (w każdy weekend dla innego rękodzielnika).

Ogród Muzeum będzie otwarty dla mieszkańców i turystów w czasie jarmarków od strony ul. Wareckej i ul. Kościuszki. Muzeum zapewnia również dostęp do toalety i wody w budynku oraz prądu, również w ogrodzie.

Zapisy na pierwszy jarmarkowy weekend trwają do 10 czerwca. W zgłoszeniu należy zawrzeć krótki opis wytwarzanego rękodzieła i rękodzielnika oraz zdjęcia przedmiotów, które mają zostać wystawione. Należy również załączyć zdjęcia proponowanego stoiska (namiot, parasol, stolik) lub informację o tym, że chce się je wypożyczyć.

Pytania i zgłoszenia można wysyłać na adres mailowy promocja@muzeum.malbork.pl

 

Joanna Meryk, Muzeum Miasta Malborka
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama