UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Letnia Szkoła Edukacji Artystycznej już wkrótce

2012-06-20
Aktualizowany 2012-06-21 09:59
 
Elbląg, Ubiegłoroczni uczestnicy LSEA,
Ubiegłoroczni uczestnicy LSEA, fot. Bartłomiej Miłoszewski

Już po raz trzynasty Centrum Spotkań Europejskich Światowid organizuje Letnią Szkołę Edukacji Artystycznej. Przez tydzień, od 2 do 9 lipca, niepełnosprawna młodzież rozwijać będzie swój twórczy potencjał pod kierunkiem artystów, pedagogów i terapeutów.

Letnia Szkoła Edukacji Artystycznej to zajęcia warsztatowe z różnych dziedzin sztuki, m.in. malarstwa, fusingu, witrażu, ceramiki, tańca, filmu, fotografii, muzyki czy teatru, w których uczestniczą osoby niepełnosprawne. W trakcie tygodniowych spotkań odbywają się również zajęcia dziennikarskie oraz z historii i kultury regionu. Każda edycja ma swój temat przewodni – były zmysły, żywioły tradycje i wierzenia. Co będzie w tym roku? Będą się mogli o tym przekonać uczestnicy zajęć.
       Zajęcia odbywać się będą codziennie w salach i pracowniach artystycznych Centrum Spotkań Europejskich Światowid w Elblągu oraz w plenerze. Letnia Szkoła Edukacji Artystycznych rozpocznie się 2 a zakończy 9 lipca.
       Zajęcia w ramach Letniej Szkoły Edukacji Artystycznej to dla osób niepełnosprawnych propozycja spędzenia chociaż części wakacji w sposób aktywny i zorganizowany. Różnorodne warsztaty to możliwość poszukiwania własnej drogi rozwoju artystycznego.
       Są jeszcze wolne miejsca zachęcamy do zapisów, przyjmuje je Teresa Miłoszewska, pod nr tel. 55 611 20 65.
      
      
Edyta Jasiukiewicz, CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama