UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Letnia Szkoła Edukacji Artystycznej

 
Elbląg, Letnia Szkoła Edukacji Artystycznej

W ostatnim tygodniu lipca (27-31.07) rusza kolejna edycja Letniej Szkoły Edukacji Artystycznej (LSEA) – interdyscyplinarnych warsztatów skierowanych do osób z niepełnosprawnościami. Ta forma aktywnego wypoczynku, połączonego z twórczą pracą, cieszy się niezmiennie dużym zainteresowaniem, dlatego też mimo wymogów sanitarnych związanych z COVID-19, odbędzie się także w tym roku.

Działanie to kierowane jest do młodzieży i osób dorosłych z niepełnosprawnościami. Wspólna praca artystyczna podczas tygodniowych warsztatów sprzyja budowaniu pozytywnych relacji i więzi wśród uczestników Szkoły, mocno integruje, uczy empatii i zrozumienia potrzeb innych osób.

 

Jak zwykle, wszystkie działania realizowane w ramach tej wyjątkowej „szkoły” koncentrują się wokół wybranego tematu. W tym roku temat wiodący brzmi „Świat z bliska”. Chcemy wspólnie z uczestnikami przyjrzeć się bliżej... sobie wzajemnie, sobie samym, swoim nastrojom danego dnia, pragnieniom, ale także różnym rzeczom, na które patrzymy, ale tylko powierzchownie...

 

Podczas realizacji warsztatów wykorzystywana będzie metoda projektu oraz metody aktywizujące grupę, elementy pedagogiki zabawy. Zajęcia odbywać się będą nie tylko w pracowniach artystycznych Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu, ale także w plenerze.

 

Organizatorami wydarzenia są: Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu oraz Stowarzyszenie Kulturalne „Viva art”.

 

Odpłatność za warsztaty wynosi 70 zł od osoby. Liczba miejsc ograniczona.

 

Szczegółowe informacje uzyskać można mailowo – teresa.miloszewska@swiatowid.elblag.pl.

 

 

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid"
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama