UWAGA!

Magic Malbork już w sobotę

Pod hasłem „Magiczna noc w magicznym mieście” rusza w sobotę (8 sierpnia) nowa plenerowa impreza w Malborku. Wśród atrakcji przewidziano show z udziałem akrobatów, laserów, świateł i muzyki, nie zabraknie też spektakli teatralnych i pokazów sztuki tanecznej.

W sobotę w Malborku od godz. 16 do północy bez przerwy, na turystów i mieszkańców czekają liczne atrakcje - od występów malborskich zespołów po występy szczudlarzy, którzy zajmą czas najmłodszym. Będą uliczne animacje, malowanie twarzy i puszczanie wielkich baniek mydlanych. Przez miasto przejdzie też grupa Glinoludów, czyli ludzi „ubranych” w glinę, którzy będą zaczepiać mieszkańców i namawiać ich do wspólnej zabawy. Impreza „Magic Malbork” to także koncerty zespołów Lont, Whitegarden i All Sounds Allowed (ostatnią grupę znamy z programu „Mam Talent” - zespół gra na wszystkim, co jest możliwe od rur, blach, pił po garnki i bębny. Ta część imprezy odbędzie się na nowym Placu Miejskim przy ulicy Kościuszki w Malborku, gdzie kilka razy w ciągu dnia odbywają się również pokazy fontanny z muzyką, a wieczorem również ze światłami.
       Głównym punktem Magic Malbork będzie niepowtarzalny wieczorny spektakl na Wałach von Plauena przy zamku, łączący ze sobą różnorodne formy sztuki: muzykę, taniec, obraz i światło. Oprócz malborskich artystów i zespołów, Glinoludów i rycerzy, wystąpią także inni uczestnicy programu „Mam Talent” - grupa akrobatyczna Fly Cube, w której wykonaniu będzie można zobaczyć zapierające dech w piersiach akrobacje na dużych wysokościach.
       Z pewnością będzie to niesamowite wrażenie, gdyż wszystko razem - gra świateł, laserów, muzyki, grup biorących udział, akrobacje Fly Cube, sprawi, że to będzie jeden z niewielu tego typu spektakli w Polsce.
      
       Program:
      

       Scena na Placu Miejskim
      
godz. 16 - Program przygotowany przez MDK: zespół rockowy Westice, uczestniczki Studium Wokalnego przy MDK, tancerze - FM 98, freestyle, pary tańca towarzyskiego
       godz. 17.30 - Program artystyczny przygotowany przez Bożenę Belcarz
       godz. 18 - Uroczyste wykonanie utworu specjalnie skomponowanego do fontanny w Malborku
       godz. 18.30 - Koncert All Sounds Allowed
       godz. 19.15 - Koncert malborskiego zespołu Lont
       godz. 20.30 - Koncert zespołu White Garden, legendy polskiej sceny folkowej
      
       Wały Plauena przy zamku w Malborku
      
godz. 22 - Widowisko „Magic Malbork Show” - lasery, akrobacje, Glinoludy, pirotechnika, efekty świetlne, itp.; grupa akrobatyczna Fly Cube
       Wstęp na spektakl jest wolny, jednak osoby pragnące obejrzeć przedstawienie z rozstawionych przy ul. Parkowej trybun (miejsca siedzące), mogą zakupić bilety w Miejskim Domu Kultury w Malborku lub w Malbork Welcome Center. Szczegółowe informacje na ten temat można uzyskać pod nr tel. 055 272 38 52 lub 055 647 47 47.
      
      
mk
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama