UWAGA!

Majowa Mjazzga

 Elbląg, Majowa Mjazzga

Najbliższe tygodnie tradycyjnie obfitują w propozycje koncertowe w klubie Mjazzga. Będzie okazja na spotkanie z różną stylistyką i artystami z kraju i z zagranicy. W zestawie dźwiękowym mamy zarówno mocne uderzenie jak i liryczne podróże po pięciolinii.

07-05 STEVE WILKINSON (USA) & Tres Hombres
       Amerykański gitarzysta, wokalista i harmonijkarz, który miał okazję poznać i nagrywać z takimi muzykami jak Keith Moon,Debbie Harry, Mitch Mitchell czy Paul McCartney, zabierze nas w bluesową podróż wraz z towarzyszącym mu polsko-portugalskim składem Tres Hombres.
       Bilety: 30 zł.
      
       11-05 CHASSIS support LOKO i UNCLE JEYPHON
       Mocne rockowe uderzenie CHASSIS - jednego z najciekawszych ostatnio zespołów trójmiejskiej sceny muzycznej. Przed gwiazdą wieczoru zaprezentują się również trójmiejski skład Loko i elbląscy laureaci festiwalu Elbląg Rocks Europa Unckle Jeyphon.
       Bilety: 15 zł przedsprzedaż i 25 zł w dniu koncertu.
      
       14-05 3.urodziny Mjazzgi + FUNKLOOPY
       Równo 3 lata po otwarciu klubu Mjazzga świętować będziemy w jedyny możliwy sposób - z muzykami na scenie. Tego dnia za dźwięki w skocznych rytmach funky odpowiedzialny będzie zespół FUNKLOOPY. W programie wieczoru masa atrakcji i niespodzianek nie tylko muzycznych.
       Bilety: 10 zł przed i 15 zł w dniu imprezy.
      
       29-05 303 TANGO JAZZFUSION (Argentyna)
       Po raz pierwszy w kameralnej, klubowej odsłonie, prosto z Buenos Aires z gościnnym udziałem polskich muzyków w Mjazzdze zagra zespół Tres O Tres. Tego wieczoru dominować będą tanga przeplecione jazzem. Takiego muzycznego spotkania jeszcze nie było.
       Bilety: 10 zł.
      
       07-06 TRAUMA i goście
       Najbardziej zasłużona elbląska formacja metalowa w towarzystwie nie mniej głośnych i nie mniej muzycznie bezkompromisowych przyjaciół ze sceny metalowej. Koncert dla wielbicieli doznań ekstremalnych.
      
       10-06 EGG3 (Norwegia)
       Drugie spotkanie z jazzowo rockowym składem ze Stavangar w Norwegii. Po pierwszym Mjazzgowym koncercie w roku 2012 wiemy już, że ci muzycy "jeńców nie biorą". Połamane rytmy i jazgotliwe sola saksofonowe w ich wykonaniu zamieniają się w dużą dawkę muzycznej radości dla wszystkich, którzy cenią sobie muzykę trochę bardziej wymagającą niż ta, prezentowania przez komercyjne rozgłośnie radiowe.
      
       Więcej info imprezach na www.mjazzga.pl. Serdecznie zapraszamy!
      
Wojtek Minkiewicz, Mjazzga

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama