UWAGA!

Majówkowy progressive, thrash i heavy metal u Sąsiadów

 Elbląg, Majówkowy progressive, thrash i heavy metal u Sąsiadów

Czas na rozkręcenie majówki u Sąsiadów, dlatego zapraszamy wszystkich 2 maja na sporą dawkę mocnego brzmienia. Tego wieczoru zaprezentują się trzy kapele, którym żaden metal nie jest obcy.

Już 2 maja o godzinie 20.00 wystąpią: progmetalowy zespół Defying oraz dwie olsztyńskie kapele - Cursed Personality(thrash metal) oraz Fate (heavy/thrash metal)
       Defying zjawi się, aby zagrać koncert promujący debiutancką płytę "Nexus Artificial". Szykujcie się na ostrego metalowego kopa!
       DEFYING
       Twórczość zespołu oscyluje wokół post i progmetalu. Muzycy nie boją się eksperymentowania i często sięgają po niekonwencjonalne środki brzmieniowe, wśród których można usłyszeć szerokie spektrum efektów gitarowych, sample, gitarę akustyczną czy wiolonczelowe smyczki.
       CURSED PERSONALITY
       Zespół Cursed Personality został założony w 2009 roku. CP to thrashowa mieszanka czterech młodych ludzi, którzy marzyli o założeniu kapeli. Zespół ma na koncie ok. 70 koncertów oraz 1 płytę długogrającą.
       FATE
       Jest młodym olsztyńskim zespołem działającym od 2012 roku. Ich twórczość można zakwalifikować do szeroko pojętego metalu. Każdy z muzyków słucha trochę innej muzyki, co sprawia, że mają dosyć zróżnicowane utwory. Większość czasu spędzają na graniu.
      
       Klub Sąsiedzi tego dnia zaprasza wszystkich do siebie. Szczegółowe informację dostępne na profilu FB Sąsiedzi. Wstęp na wieczór to jedyne 5 zł.
       A już 8 maja wstępujemy w klimaty reggae wraz z ekipą Raggafaya. Będzie bardzo skocznie i przyjemnie, dlatego Sąsiedzi czekają na Was.
      
organizatorzy

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama