UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Marszałek zaprasza na koncert

Elbląg, Marszałek zaprasza na koncert

W sobotę, 16 stycznia, o godz. 17 w Teatrze im. Aleksandra Sewruka w Elblągu odbędzie się Koncert Noworoczny Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego Jacka Protasa.

Wydarzenie, zorganizowane przez trzy instytucje kulturalne Warmii i Mazur - Filharmonię Warmińsko-Mazurską w Olsztynie, Teatr im. Aleksandra Sewruka w Elblągu oraz Centrum Spotkań Europejskich w Elblągu, nawiązywać ma do starej tradycji koncertów noworocznych Filharmoników Wiedeńskich i ma wpisać się na stałe w kalendarz imprez.
       - To także okazja do spotkania się wszystkich pracowników instytucji podległych Samorządowi naszego województwa i złożenia noworocznych życzeń - mówi Jacek Protas, marszałek województwa warmińsko - mazurskiego. - Zapraszam również elblążan oraz mieszkańców regionu do udziału w tym koncercie.
       Koncert odbędzie się pod dyrekcją prof. Janusza Przybylskiego, a solistkami będą Anna Baran i Joanna Nehring. Będzie można usłyszeć m.in. „Duet-Barcarolla" z opery pt. „Opowieści Hoffmanna", „Les TringlesDes Sistres Tintaient" z opery „Carmen" oraz kompozycje Johanna Straussa i Piotra Czajkowskiego. Na scenie zaprezentują się też taneczne mistrzowskiej Formacji LOTOS - Jantar.
       Uroczystość poprowadzi dyrektor Teatru im. Aleksandra Sewruka, Mirosław Siedler, koncert zaś dziennikarka Radia Olsztyn Barbara Fedoniuk i Dyrektor Naczelny Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej Janusz B.Lewandowski.
       Bezpłatne wejściówki można odbierać w kasie CSE Światowid od wtorku, 5 stycznia. Ich ilość jest ograniczona. Kasa Światowida jest czynna od wtorku do piątku w godz. od 14 do 21, w weekendy godzinę przed pierwszym seansem.
      
Justyna Kozłowska - Dyrla (Światowid)
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Przepraszam, ale gdzie są te wejściówki na tak szumnie reklamowany koncert. W tekście podano, że bezpłatne wejściówki można odbierać w kasie CSE Światowid od wtorku, 5 stycznia. Ich ilość jest ograniczona. Kasa Światowida jest czynna od wtorku do piątku w godz. od 14.Lecz już w pierwszym dniu tj. 5 stycznia o godzinie 15:15 nie było rzekomo żadnej wejściówki. Pytam więc. Po co ta parodia? Może ktoś mi odpowie.
 • Przepraszam, ale w powyższym tekście mylnie poano godzinę. Bo już od godz. 14:15 nie było żadnej wejściówki
 • ja zarezerwowałem telefonicznie i mam!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  pam param pam pam(2010-01-05)
 • To była wielka ściema, żeby pokazać "otwartość" na widza
 • Jak wejściówki na koncert są za darmo, to na pewno połowa foteli będzie pusta. A ja bym wolała zapłacić normalnie za bilet i móc go wysłuchać. W ogóle finansowanie imprez w teatrze moim zdaniem jest nieco dziwne. Premiery są tylko dla wybranych - na wejściówki za darmo. Owi "wybrani" to zwykle instytucje sponsorujące teatr z publicznych, więc i moich pieniędzy. A nie lepiej część puli przeznaczyć dla normalnych elblążan, skłonnych zapłacić za bilet? Teatr miałby więcej środków. Bo w obecnej sytuacji to podatki płacę, a na premiery chodzić mogą tylko ci, którzy pośredniczą w przekazywaniu tych pieniędzy z (również moich) podatków teatrowi.
Reklama