UWAGA!

Michał Bąk Quartetto w Galerii EL

 Elbląg, Michał Bąk Quartetto w Galerii EL
fot. GEL

Tradycją Elbląskiego Święta Muzyki jest poprzedzający je późny koncert w nawie głównej Galerii EL. Tym razem, w ramach cyklu Lato w Formie, takim towarzyszącym wydarzeniem będzie spotkanie ze świetną jazzową formacją Michał Bąk Quartetto, na które zapraszamy w sobotę 19 czerwca o godz. 21.

Michał Bąk Quartetto niedawno skończyli nagrywać materiał na kolejną płytę długogrającą. Wygląda na to, że materiał ten po raz pierwszy w formie koncertowej wybrzmi właśnie podczas naszego elbląskiego spotkania.
       MBQ to młodzi mistrzowie jazzowi, którzy bez instrumentu harmonicznego wykonują autorską muzykę opartą na inspiracjach muzyki baroku oraz współczesnej improwizacji.

Koncert późno-wieczorny na nawie głównej Galerii EL z pewnością pięknie wprowadzi nas w klimat niedzielnych obchodów Elbląskiego Święta Muzyki 2021 - muzycy tej formacji również pojawią się na ulicach Starego Miasta.

 

Wstęp wolny
       Przygotujemy leżaki, pufy i krzesła.

Wojciech Minkiewicz, Centrum Sztuki Galeria EL
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Galeria EL zaczyna przypominać klasyczną Agencję Koncertową. Więcej, w ramach tej roboty, koncerciki paczkują i są prezentowane w rozlicznych knajpach. .Czy to właściwa droga dla znaczącej Galerii Sztuki Nowoczesnej ?.
 • Muzyka jest częścią "sztuki współczesnej"i jej emanacja w postaci koncertów i innych z nią związanych performansów obecna jest w Galerii EL od jej zarania. Zapraszam do Centrum Sztuki Galeria EL, z przyjemnością opowiem o jej muzycznej historii, co być może rozjaśni dlaczego ta sfera sztuki jest dla nas równie ważna. Hashtagi: #usmiechu!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  5
  8
  Wojtek Minkiewicz - Galeria EL(2021-06-17)
 • Wystawy też są i były nawet w czasie remontu. Po prostu jest też więcej innych działań.
 • Pan Minkiewicz przekracza swoje skromne / wyznaczone stanowiskiem/ kompetencje. Na istotne uwagi o aktualnej kondycji Galerii Sztuki winien odpowiadać jego Dyrektor. Kabaretowe są też przemyślenia tego Pana na temat roli muzyki w sztuce współczesnej. I na zakończenie :zawsze trzeba znać swoje miejsce w szeregu - panie Wojciechu.
 • Pan Minkiewicz przekracza swoje skromne kompetencje. Na podobne uwagi winien reagować Dyrektor Galerii EL. Trzeba znać swoje miejsce w szeregu - Panie Wojciechu.
 • Zajmijcie się hejterzy własnymi dokonaniami. XXL
 • A ja bym wolał, żeby koncert odbył się w nawie, a nie na niej!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  0
  paterek(2021-06-18)
 • No i bajka! Będziemy z przyjemnością :)
 • @Wojtek Minkiewicz - Galeria EL - dobra akustyka swiatyni jest wykorzystywana do cash flow
 • @Wojtek Minkiewicz - Galeria EL - To, co prezentowała Grupa w Składzie czy Andrzej Bieżan w Galerii EL dalekie jest od tego, co proponuje obecnie w Galerii Pan Wojciech, swoją drogą były i obecny Kierownik klubu mjazzga, bo klub zmienił po prostu tylko swój adres: z ul. Kowalskiej na Kuśnierską. Panie Wojciechu zachęcam do zgłębienia prawdziwej historii muzycznej Galerii El, archiwum w galerii zapewne jest, więc może warto tam czasem zajrzeć. Gerard się w grobie przewraca gdy widzi te przaśne imprezy, które ”sprzedaje” się pod szyldem ”sztuki współczesnej". Rozbawiony.
Reklama