UWAGA!

Miss Hapen - trójmiejska alternatywa w Mjazdze

 Elbląg, Miss Hapen - trójmiejska alternatywa w Mjazdze
fot. nadesłana

W sobotę (2 lutego) o godz. 20.15 klub Mjazzga zaprasza na koncert trójmiejskiego zespołu Miss Hapen. Będzie okazja posłuchać dobrego gitarowego grania i przekonać się,w jakiej kondycji są reprezentanci trójmiejskiej "alternatywy".

Miss Hapen to nowy trójmiejski zespół grający rocka alternatywnego bez zbędnych udziwnień i dążenia do sztucznej oryginalności. Dobre, proste, naturalne gitarowe granie wyrzucone prosto z głów piątki muzyków, których twarze można kojarzyć z nieistniejących już zespołów aktywnych niedawno na scenach trójmiejskich i nie tylko.
       Tak opowiadają o swoim dotychczasowym dorobku:
       - Zespół tworzą muzycy znani wcześniej z trójmiejskich zespołów Le mon i Helicobacter. Od czasu powstania Miss Hapen prowadziliśmy aktywną działalność koncertową, własnym sumptem wydaliśmy epkę zatytułowaną "Minus czterdzieści". Nasze nagrania spotkały się z ciepłym przyjęciem. Trafiły m.in. do ogólnopolskiej ramówki czwartego programu Polskiego Radia. Gościmy również regularnie na antenie Radia Gdańsk, w lutym 2011 roku graliśmy koncert na żywo na antenie tej stacji. W 2010 roku jedna z naszych piosenek została umieszczona na składance "Gdynia w stereo", wydanej przez artystyczny kwartalnik "Bliza". Byliśmy zaproszeni również do projektów "Tribute to Brygada Kryzys" oraz "Tribute to Republika", organizowanych przez Kamila Wicika z Radia Gdańsk. Pod koniec 2012 roku skończyliśmy prace nad naszą debiutancką płytą, szukamy obecnie odpowiedniego wydawcy. Nagrania zostały zarejestrowane w Direct Studio w Tczewie, za produkcję i miksy odpowiedzialny jest lider zespołu D4D Krystian Wołowski.
      
       Bilety na koncert dostępne w klubie Mjazzga: 12 zł (przedsprzedaż) i  15 zł (w dniu koncertu).
       Więcej o imprezach na www.mjazzga.pl i www.facebook.com/klubmjazzga.
      
       Następny koncert 8 lutego - jazz w wykonaniu norweskiej grupy Andy's Circus.
      
Wojtek Minkiewicz, Mjazzga
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama